Главными героями клипа МакSим стали инвалиды-колясочники (ВИДЕО)

Главными героями клипа МакSим стали инвалиды-колясочники (ВИДЕО) МАКSИМ

Певица МакSим представила новый клип на песню “Я буду жить”, в основе которого – социальная тематика. Главная цель проекта – обратить внимание общественности на людей с ограниченными возможностями. Режиссером и оператором видео стал Эльдар Асанов. Клип размещен в видеохостинге YouTube на канале WOW TV.

Детальніше…Додати коментар (0)

Проект «Інформаційні технології – шанс на працевлаштування людей з інвалідністю» оголошує про набір учасників на навчання веб-дизайну

Проект «Інформаційні технології – шанс на працевлаштування людей з інвалідністю» оголошує про набір учасників на навчання веб-дизайну ІНВАЛІДНІСТЮ

Благодійний фонд розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій для інвалідів «АІК» за підтримки Конференції IDCEE, оголошує набір учасників (молоді люди з інвалідністю) проекту, які пройдуть дистанційне навчання по курсу «Веб-дизайн HTML, CSS”.

Детальніше…Додати коментар (0)

“Асоціація виробників Буковини” проводить набір на навчання молодих інвалідів

“Асоціація виробників Буковини” проводить набір на навчання молодих інвалідів КУРСІВ НАВЧАННЯ

Триває набір на навчання молодих інвалідів віком до 30 років в рамках проекту “Сприяння зайнятості та реалізації професійних цілей молодих людей з інвалідністю в Чернівецькій області”. Проект реалізує громадська організація “Асоціація виробників Буковини” за підтримки Посольства США в Україні.

Детальніше…Додати коментар (0)

Час збирати каміння

Час збирати каміння ІНВАЛІДНІСТЮ ІНВАЛІДІВ

З вересня 2012 року по травень 2013 року Харківська громадська організація незрячих юристів реалізовувала проект “Захист прав доступний кожному”, який був підтриманий Фондом сприяння демократії посольства США в Україні.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Дніпропетровську створюють карту міста для людей з обмеженими можливостями

У Дніпропетровську створюють карту міста для людей з обмеженими можливостями ДОСТУПНОСТІ ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ІНВАЛІДІВ-ВІЗОЧНИКІВ

Для мам з колясками, інвалідів-візочників і велосипедистів створюють карту доступності. В неї потраплять не всі заклади, обладнані пандусами, а тільки ті, у кого вони зроблені правильно.

Детальніше…Додати коментар (0)

Свято краси та таланту (ФОТО)

Свято краси та таланту (ФОТО) ДІТЕЙ

Незвичайна подія, не тільки для Кіровограда, а й для всієї України, відбулася 2 листопада у ресторані «Вікторія». Суспільство звикло до конкурсів краси як дорослих так і дітей, та не до Свята краси і таланту дітей з особливими потребами. Можливо це звучить для декого неприйнятно, але у великій родині Громадської організації «Серце матері» так не вважають. Саме ця організація стала ініціатором проведення такого свята у Кіровограді.

Детальніше…Додати коментар (0)