Прокуратура перевірила дотримання законодавства щодо соціального захисту інвалідів

Прокуратура перевірила дотримання законодавства щодо соціального захисту інвалідів ІНВАЛІДІВ

Прокуратурою Черкаської області проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» у Черкаському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Проблема ребенка с инвалидностью в рассказе «Мой брат – бабочка» (ФОТО)

Проблема ребенка с инвалидностью в рассказе «Мой брат – бабочка» (ФОТО) РЕБЕНКА

Впервые о рассказе «Мой брат – бабочка» я прочитала в одной из социальных сетей. Моя знакомая высказала пожелание о включении этого произведения в образовательную программу. Меня заинтересовала такая информация, захотелось узнать, что же там такого особенного в этой сказке. Произведение написано современной украинской писательницей Екатериной Бабкиной, которая специализируется также и на произведениях…

Детальніше…Додати коментар (0)

З турботою про потреби незрячих (ФОТО)

З турботою про потреби незрячих (ФОТО) АУДІЮВАННЯ ДЕЙЗІ НЕЗРЯЧИХ ІНВАЛІДІВ

Впродовж вже декількох років Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» аудіює літературу для незрячих шанувальників друкованого слова, студентів, школярів. З цією метою організатори періодично проводять публічні заходи, запрошуючи всіх небайдужих до аудіювання художньої та навчальної літератури.

Детальніше…Додати коментар (0)

Підопічних в інтернаті люблять і щодня піклуються про них

Підопічних в інтернаті люблять і щодня піклуються про них ІНВАЛІДІВ ІНТЕРНАТІ

На жаль, не кожен із нас, дорослих і здорових людей, у час війни долучається до допомоги Українській армії. Дехто знаходить чимало причин, щоб цього не робити, вважає, що то все – справа інших, а йому й так є про що думати й на що витрачати гроші. Але, на наше щастя, таких – меншість.

Детальніше…Додати коментар (1)

«Поводир» – шлях для незрячих у кінотеатр

«Поводир» – шлях для незрячих у кінотеатр ІНВАЛІДІВ

Кіровоград. Такий вид мистецтва як кіно все набуває і набуває популярності. Але разом з тим, це нові вимоги до впровадження новітніх технологій. Адже звичайне кіно без спецефектів ми залюбки подивимося вдома з чашкою кави. Зовсім інша справа піти у кінотеатр. І насамперед віддаєш перевагу звуковим спецефектам, до того ж це чудова можливість поспілкуватися з друзями.

Детальніше…Додати коментар (0)

Служба зайнятості – допомогу й підтримку особам з інвалідністю

Служба зайнятості – допомогу й підтримку особам з інвалідністю ЗАЙНЯТОСТІ

У рамках Місячника сприяння зайнятості інвалідів, у Долинському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей, під час якого проведено низку тематичних інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних та інших заходів.

Детальніше…Додати коментар (0)