Оголошуємо про набір учасників на навчання ІТ-спеціальностям

Оголошуємо про набір учасників на навчання ІТ-спеціальностям НАВЧАННЯ

Проект «Кожен має право на працю» оголошує про набір учасників на навчання за спеціальностями: комп’ютерна грамотність, основи веб-програмування, основи програмування, розробка сайтів з використанням СМS, поглиблене веб-програмування, Java SE.

Детальніше…Додати коментар (1)

Миколаївські правоохоронці викрили жінку, яка заробляла на фізичних вадах людей (ВІДЕО)

Миколаївські правоохоронці викрили жінку, яка заробляла на фізичних вадах людей (ВІДЕО) ЛЮДЬМИ

Працівники відділу по боротьбі із протидії торгівлі людьми УМВС України в Миколаївській області провели комплекс заходів і зібрали всі необхідні докази для доведення в суді факту протизаконних дій 48-річної мешканки міста Миколаєва, яка заробляла на інвалідах – жебраках.

Детальніше…Додати коментар (0)

Консолідована позиція обласної влади та громадськості – зберегти Житомирське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

Консолідована позиція обласної влади та громадськості – зберегти Житомирське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство ІНВАЛІДІВ

З ініціативи комісії з прав людини, свободи слова, інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та європейської інтеграції громадської ради при Житомирській облдержадміністрації 13 листопада відбувся круглий стіл з питань діяльності Житомирського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Ми подружилися. А через три місяці вирішили жити разом»

«Ми подружилися. А через три місяці вирішили жити разом» ПАНСІОНАТ

Катерина Оліфер і Володимир Колесник разом уже дванадцять років. В обох за плечима дуже тяжке життя інвалідів. Катерина Григорівна прикута хворобою до інвалідного візка, Володимир Григорович ходить на власних ногах, але які ж вони в нього скалічені, скрючені. Народилися і виросли вони в різних кінцях Козелецького району, а зустрілися в геріатричному пансіонаті, що на околиці села Данівки, поряд із Свято-Георгіївським монастирем.

Детальніше…Додати коментар (0)

Коли чотирилапий друг стане другом для незрячого?

Коли чотирилапий друг стане другом для незрячого? НЕЗРЯЧИХ РЕАБІЛІТАЦІЇ СОБАК-ПОВОДИРІВ ІНВАЛІДІВ

Побачити незрячого з білою тростиною в Ужгороді можна нечасто і взагалі неможливо побачити таку людину з собакою-поводирем. Річ у тім, що на Закарпатті, як і в Україні загалом, немає спеціалізованих шкіл із підготовки собак для незрячих людей. Вихованням такого собаки можуть займатися і займаються кінологічні школи, однак витрати на підготовку й утримання дуже великі.

Детальніше…Додати коментар (0)

Слепые и слабовидящие енакиевцы с нетерпением ждут открытия собственной библиотеки

Слепые и слабовидящие енакиевцы с нетерпением ждут открытия собственной библиотеки УТОС ИНВАЛИДОВ

«Мир кончиками пальцев», еще один проект-победитель конкурса Группы Метинвест «Город – нашими руками» этого года находится на завершающей стадии. Организаторы надеются, что уже в декабре смогут открыть в Енакиево специализированную библиотеку для слепых и слабовидящих людей, проживающих в девяти городах Донецкой области.

Детальніше…Додати коментар (0)

Херсонцы узнают, что такое «Синдром Добра»

Херсонцы узнают, что такое «Синдром Добра» СИНДРОМОМ ДАУНА

Проект «Синдром Добра» будет реализован Херсонской областной организацией поддержки детей с синдромом Дауна и их семей «Солнечные дети Херсонщины».

Проект включает в себя следующие мероприятия: фотосессию с известными людьми Херсонской области, благотворительную акцию «Подари надежду солнышко!», благотворительную…

Детальніше…Додати коментар (0)

Потребности маломобильных групп учтут при восстановлении пострадавших объектов

Потребности маломобильных групп учтут при восстановлении пострадавших объектов ДОСТУПНОСТІ МАЛОМОБИЛЬНЫХ

13 ноября в Славянске советник главы облгосадминистрации – председатель областного комитета доступности Валерий Лукашенко провел заседание областного комитета обеспечения доступности инвалидов и других маломобильных групп населения к объектам социальной и инженерно-транспортной инфраструктуры.

Детальніше…Додати коментар (0)

Молодь із особливими потребами отримала нагоду бути працевлаштованою

Молодь із особливими потребами отримала нагоду бути працевлаштованою ІНВАЛІДНІСТЮ

У Житомирському вищому училищі-інтернаті був проведений семінар-тренінг для студентів «Агенти соціальних змін на селі» у рамках реалізації проекту «Впровадження соціального підприємництва в Житомирській області». Організатори заходу – Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я».

Детальніше…Додати коментар (0)