На Львівщині спільно з НАТО впроваджуватимуть проект реабілітації поранених бійців

На Львівщині спільно з НАТО впроваджуватимуть проект реабілітації поранених бійців ІНВАЛІДІВ

НАТО спільно з Національним комітетом спорту інвалідів України, Міністерством молоді та спорту України працює над впровадженням спільного проекту реабілітації військових, поранених в зоні АТО, у Західному реабілітаційно-спортивному центрі, який знаходиться на Львівщині.

Детальніше…Додати коментар (0)

Ігор Жданов взяв участь у відкритті другої черги Західного реабілітаційно-спортивного центру

Ігор Жданов взяв участь у відкритті другої черги Західного реабілітаційно-спортивного центру ІНВАЛІДІВ

15 січня 2015 року Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов взяв участь у відкритті другої черги Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України в с. Яворів Турківського району Львівщини.

Детальніше…Додати коментар (0)

Запрошуємо до обговорення питання розвитку протезно-ортопедичної галузі України у 2015 році

Запрошуємо до обговорення питання розвитку протезно-ортопедичної галузі України у 2015 році РЕАБІЛІТАЦІЇ

З метою розвитку ринку протезно-ортопедичної продукції, спрощення механізму відбору підприємств, які будуть забезпечувати осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації за рахунок коштів державного бюджету, Міністерством соціальної політики України напрацьовано зміни до наказу Міністерства від 18.04.2012 № 215 „Деякі питання придбання технічних та інших засобів реабілітації”, який зареєстровано…

Детальніше…Додати коментар (0)

Тут ставлять на ноги тих, хто ніг не має

Тут ставлять на ноги тих, хто ніг не має ПРОТЕЗУВАННЯ

Репортаж із Ковельського протезно-ортопедичного цеху, до фахівців якого приїжджають за допомогою люди з усіх куточків України і навіть Білорусі та Молдови…

— Діє багато протезних цехів, заводів, практично в кожному великому місті є змога вирішити цю болючу й дуже актуальну тепер проблему. Чому їдуть до нас?

Детальніше…Додати коментар (0)

Реабілітаційний центр досі залишається мрією незрячих (ВІДЕО)

Реабілітаційний центр досі залишається мрією незрячих (ВІДЕО) НЕЗРЯЧИХ

Не один рік поспіль люди з вадами зору просять у влади приміщення для створення реабілітаційного центру. Нині в Хмельницькій обласній організації УТОС офіційно зареєстровано 337 інвалідів І та ІІ групи. В дійсності їх кількість вдвічі більша. Приміщення, де можна було б отримати психологічну допомогу, реабілітацію, навчання за Браелем, та загалом – поспілкуватися і провести дозвілля – конче потрібне незрячим городянам.

Детальніше…Додати коментар (0)

Право на ефективний доступ інвалідів до правосуддя має бути реалізовано

Право на ефективний доступ інвалідів до правосуддя має бути реалізовано ІНВАЛІДІВ

Освітній семінар “Використання Конвенції про права інвалідів для ефективного доступу до правосуддя” був проведений ГО «Чернігівський Центр Прав Людини» для представників інвалідських організацій 15 січня 2015 року в м. Чернігові.

Детальніше…Додати коментар (0)

Для дітей з особливими потребами

Для дітей з особливими потребами ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

У Львові відбулася прем’єра вистави «Різдво у скрині», де акторами виступили волонтери-співробітники компанії «Київстар». Для театрального дійства надав свою сцену Львівський національний академічний український драмтеатр ім. М.Заньковецької. Відтак, виставу змогли подивитися учні Львівської загальноосвітньої школи-інтернату №2 та діти з особливими потребами із навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

Детальніше…Додати коментар (0)