«На Закарпатті інваліди найчастіше йдуть вчитися на соціальних працівників чи медиків»

«На Закарпатті інваліди найчастіше йдуть вчитися на соціальних працівників чи медиків» ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДИ

Директор обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів про працевлаштування, освіту та реабілітацію людей з обмеженими можливостями.

В Закарпатті діє кілька програм, які допомагають людям з обмеженими можливостями із соціалізацією та адаптацією. Зокрема Закарпатським обласним відділенням Фонду…

Детальніше…Додати коментар (0)

В США разработали протез руки, управляемый силой мысли (ВИДЕО)

В США разработали протез руки, управляемый силой мысли (ВИДЕО) ПРОТЕЗ

Инженеры лаборатории прикладной физики университета Джона Хопкинса разработали протез нового поколения — механическую руку с 26 суставами, способную поднимать до 45 фунтов (20,4 килограммов) веса, которая управляется человеческим мозгом, как настоящая конечность.

Детальніше…Додати коментар (0)

Кабмін продовжив пільговий проїзд для інвалідів до кінця року

Кабмін продовжив пільговий проїзд для інвалідів до кінця року ПІЛЬГОВОГО ПРОЇЗДУ

Кабінет міністрів України прийняв рішення про продовження пільгового проїзду в громадському транспорті для інвалідів I групи до кінця 2015 р. Про це заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман 21 травня під час пленарного засідання парламенту.

Детальніше…Додати коментар (2)

«Закон о социальной защите инвалидов требует усовершенствования» – Борис Козырь

«Закон о социальной защите инвалидов требует усовершенствования» – Борис Козырь ИНВАЛИДОВ

Заместитель председателя парламентского Комитета по вопросам транспорта Борис Козырь инициирует усовершенствование закона «Об основах социальной защиты инвалидов в Украине», который предоставляет инвалидам І группы льготы на проезд на внутренних маршрутах воздушного, железнодорожного, речного и автомобильного транспорта только с 1 октября по 15 мая.

Детальніше…Додати коментар (0)

Баранцова пояснила, что происходит с детьми-инвалидами в Луганске

Баранцова пояснила, что происходит с детьми-инвалидами в Луганске ИНВАЛИДНОСТЬЮ

Директор Луганского областного центра социокультурной адаптации молодежи с ограниченными физическими возможностями Татьяна Баранцова рассказала, сколько детей-инвалидов не смогло выехать из Луганска на подконтрольную Украине территорию.

Детальніше…Додати коментар (0)

Автомобили как средство протезирования не дойдут до одесситов

Автомобили как средство протезирования не дойдут до одесситов АВТОМОБИЛИ

На сегодняшний день в Одесской области в очереди на автомобиль как средство протезирования стоит около 3,5 тысяч человек, сообщила начальник отдела по делам инвалидов, ветеранов войны и труда департамента соцзащиты населения Одесской ОГА Татьяна Дементьева.

Детальніше…Додати коментар (0)

Поки живуть батьки,

Поки живуть батьки, ПЕРЕДЗВІН ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ ІНВАЛІДІВ

Рівне. про дітей-інвалідів є кому подбати. А яка доля чекає на них потім? Це питання не дає спокійно спати їхнім матерям.

Інвалідність – не вирок, та за певних обставин може стати справжньою тюрмою для тіла й душі. На жаль, найчастіше саме так і відбувається, особливо якщо людина – інвалід від народження. Та буває й інакше.

Детальніше…Додати коментар (0)

В обласному центрі організували акцію для дітей з особливими потребами

В обласному центрі організували акцію для дітей з особливими потребами ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

У рамках святкування тижня сім’ї на Прикарпатті представники департаментів соціальної політики та освіти і науки облдержадміністрації організували спільну акцію для вихованців дитячих будинків-інтернатів системи соціального захисту населення та учнів Вищого художнього професійного училища №3 міста Івано-Франківська.

Детальніше…Додати коментар (0)