Хворий на ДЦП львів’янин започаткував акцію #‎накавуздругом (ВІДЕО)

Хворий на ДЦП львів’янин започаткував акцію #‎накавуздругом (ВІДЕО) #‎НАКАВУЗДРУГОМ РОМАН КИСЛЯК ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Хворий на ДЦП львів’янин Роман Кисляк подякував дружині президента Марині Порошенко за запрошення разом відвідати кафе і оголосив про початок просвітницької акції ‪#‎накавуздругом, покликаної змінити у суспільстві ставлення до людей з особливими потребами.

Детальніше…Додати коментар (0)

Марина Порошенко підтримала інваліда, якого виштовхали з ресторану (ВІДЕО)

Марина Порошенко підтримала інваліда, якого виштовхали з ресторану (ВІДЕО) ІНВАЛІДА

Дружина президента України Марина Порошенко висловила свою підтримку переселенцю з Донбасу, недужому на ДЦП, якого грубо виштовхали з одного із львівських ресторанів.

Детальніше…Додати коментар (0)

До уваги осіб, які стали інвалідами під час Революції Гідності

До уваги осіб, які стали інвалідами під час Революції Гідності МСЕК ІНВАЛІДНОСТІ ІНВАЛІДІВ

Чернігівське управління Пенсійного фонду України повідомляє, що відповідно до пункту 10 частини 2 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” особи, які стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича…

Детальніше…Додати коментар (0)

«Пільги – добре, можливості – краще»

«Пільги – добре, можливості – краще» ІНВАЛІДНІСТЮ

Працювати за усіма законами бізнесу і держави, але отриманий прибуток вкладати у постійний розвиток. Не нагромаджувати статки, а вирішувати дійсно важливі суспільні питання. Це головна мета соціального підприємництва. Наразі, одна із найнагальніших українських проблем – безробіття. А якщо вона ускладнена інвалідністю – здається зовсім безвихідною. Та конкретні реальні ідеї і схеми їх втілення – здатні змінити сумну статистику.

Детальніше…Додати коментар (0)

В області створюють один з перших в Україні катамнестичний кабінет

В області створюють один з перших в Україні катамнестичний кабінет РЕАБІЛІТАЦІЇ

Для якомога більш раннього виявлення різноманітних патологій у дітей та їх своєчасної реабілітації з метою запобігання інвалідизації та важких розладів при Чернівецькому обласному Центрі медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи буде створено обласний катамнестичний кабінет. Над його створенням зараз працює спеціальна робоча група при Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Детальніше…Додати коментар (0)

Краматорские больницы станут доступнее

Краматорские больницы станут доступнее ПОМЕЩЕНИЯ

5 февраля депутат городского совета Светлана Фомина совместно с представителями Комитета доступности и Областной организации инвалидов провели осмотр медицинских учреждений, расположенных на Новом свете.

Детальніше…Додати коментар (0)