На допомогу особам з інвалідністю

На допомогу особам з інвалідністю ІНВАЛІДНІСТЮ

26 липня 2016 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ Валентина Білова взяла участь в засіданні комісії з питань оплати навчання інвалідів, яка відбулася в приміщенні Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Висновок щодо біженців з інвалідністю та інших осіб з інвалідністю, котрі перебувають під захистом та отримують допомогу від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців

Висновок щодо біженців з інвалідністю та інших осіб з інвалідністю, котрі перебувають під захистом та отримують допомогу від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців ІНВАЛІДНІСТЮ

Перекладений Українською Гельсінською спілкою з прав людини документ є важливим для розуміння формування політики, що стосується біженців з інвалідністю та осіб з інвалідністю, які опинились в ситуаціях ризику та надзвичайних гуманітарних ситуаціях.

Детальніше…Додати коментар (0)

З Америки на Черкащину повернувся боєць, що навчився заново ходити

З Америки на Черкащину повернувся боєць, що навчився заново ходити ВАДИМ МАЗНІЧЕНКО ПРОТЕЗУВАННЯ

Наприкінці липня після 11 місяців лікування і реабілітації на Черкащину повернувся наш боєць АТО, 29-річний Вадим Мазніченко. Незважаючи на втрату кінцівок, Вадим не втратив найголовнішого – бойового духу, і тепер планує не лише своє власне подальше життя, а й має безліч цікавих ідей, як-от організація велопробігу для поранених ветеранів АТО.

Детальніше…Додати коментар (0)

Люди, які стоять у черзі на авто, можуть ввезти його без сплати мита як гуманітарну допомогу

Люди, які стоять у черзі на авто, можуть ввезти його без сплати мита як гуманітарну допомогу ІНВАЛІДИ

Згідно законодавства людина, яка має інвалідність і перебуває у черзі за автомобілем може ввезти в Україну імпортне авто без сплати мита як гуманітарну допомогу собі.

Детальніше…Додати коментар (1)

Бордюри, вузькі двері й незручні пороги – люди з інвалідністю розповіли про доступність судів

Бордюри, вузькі двері й незручні пороги – люди з інвалідністю розповіли про доступність судів ІНВАЛІДНІСТЮ

Зустріч представників громадських організацій з представниками судової системи Харкова пройшла 29 липня у малій залі міськради.

Провела зустріч заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. За її словами, питанням доступності місто займається вже понад 15 років, і за цей час багато чого було…

Детальніше…Додати коментар (0)

У Миколаївській області проводиться активна робота щодо створення безперешкодного доступу

У Миколаївській області проводиться активна робота щодо створення безперешкодного доступу ДОСТУПНОСТІ МАЛОМОБІЛЬНИХ ІНВАЛІДІВ

У Миколаївській області проводиться активна робота щодо створення безперешкодного доступу. Щокварталу здійснюється моніторинг об’єктів соціальної інфраструктури за участю як виконавчих органів так і представників громадськості. Результати перевірок розглядаються на засіданнях комітету доступності, надаються відповідні рекомендації керівникам та зазначаються терміни щодо усунення відповідних недоліків.

Детальніше…Додати коментар (0)

Дерибасовская недоступна для людей на колясках (ВИДЕО)

Дерибасовская недоступна для людей на колясках (ВИДЕО) ГОРОДА

По Дерибасовской на колясках. 28 июля в Одессе проверяли, насколько доступна инфраструктура города людям с ограниченными физическими возможностями.

Тестировали центральные улицы общественная организация «Оберіг» и социальные службы. Главные проблемы – неправильное расположение пандусов, хаотично…

Детальніше…Додати коментар (0)

Людям з особливими потребами у Тернополі непросто (ВІДЕО)

Людям з особливими потребами у Тернополі непросто (ВІДЕО) ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Людям з особливими потребами не просто у місті. Нарікають, немає належних умов для їх проживання. Не зручно їздити у громадському транспорті, підніматися по сходах чи щось купувати у магазинах. Просять місцеву владу Тернополя звернути на це увагу і з відповідальністю поставитись до цього.

Детальніше…Додати коментар (0)