Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю ініціює активізацію роботи із розповсюдження в Україні синтезаторів та спецсистем для людей з порушеннями мови й зору

Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Раїса Панасюк спільно із спеціально створеною робочою групою фахівців – представників органів влади та громадських організацій ініціює активізацію роботи із розповсюдження в Україні «україномовних» синтезаторів для осіб з порушеннями зору та розширення можливостей системи…

Детальніше…Додати коментар (0)

Олександр Шевченко: “Україна потребує кардинальних змін в системі реабілітації”

У ТК “Буковель” відбувся семінар-тренінг для фахівців громадських організацій людей з обмеженими руховими можливостями з питань організації реабілітаційних програм на рівні громади, а також презентація діяльності громадських організацій представниками різних областей України.

Детальніше…Додати коментар (0)

Не всі діти зможуть включитись в інклюзію, — Валентина Бутенко

За місяць в українських школах почнеться новий навчальний рік. З першого вересня діти з інвалідністю матимуть право відвідувати звичайні школи. Але у батьків залишається вибір. Особливі діти і далі зможуть навчатися і проходити реабілітацію у спеціалізованих закладах.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Червонограді провели майстер-класи для молоді з особливими потребами

Днями за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації та ГО «Ніка» у м. Червонограді відбулися цікаві майстер-класи для молоді із особливими потребами.

Детальніше…Додати коментар (0)

Спортсмени клубу “Фенікс” ходили по Десні (ВІДЕО)

Байдарковий сплав організували для інвалідів-опорників. Стартували у селі Пирогівка Шосткинського району. Подолали майже 50 км річкою та висадилися у селі Мезин Чернігівської області. Участь у сплаві взяли 9 людей, у тому числі волонтери.

Детальніше…Додати коментар (0)