У США дизайнер створив ляльку на інвалідному візку

Дизайнер із Піттсбурга (США) Ніколай Ламм створив ляльку на інвалідному візку. Він вважає, що чим ближчими є іграшки до реальності, тим більше шансів створити здорове і свідоме сприйняття світу молоддю.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Хочу, щоб люди розуміли – у нас війна» – герой АТО Вадим Мазніченко не ховає протези (ФОТО, ВІДЕО)

Вадим Мазніченко відомий країні за проектом «Нескорені». Воїн втратив на фронті від ворожого снаряду праву ногу і лігу руку. Проте знайшов у собі сили для нової боротьби і повноцінного життя. Сьогодні він живе в Черкасах і допомагає ветеранам АТО. Вадим розповів нам чим займається, за що бореться і про що мріє.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Воспитание адекватного отношения к инвалидам должно начинаться с детского сада»

Внедрение в отечественную систему образования инклюзивной модели напрямую затрагивает не только технически-организационные, но, в первую очередь, нравственные аспекты жизни общества. Мнения по этому поводу тоже неоднозначны.

Детальніше…Додати коментар (0)

Про деякі трудові гарантії для працюючих інвалідів

Працевлаштовуючи інвалідів, направлених на роботу відповідно до рекомендації МСЕК, роботодавці не мають права встановлювати для них випробування (ст. 26 КЗпП України). Згідно зі статтею 172 КЗпП, за бажанням працівника-інваліда або за вимогами його індивідуальної програми реабілітації, йому може встановлюватися режим роботи…

Детальніше…Додати коментар (0)

Програма соціальної адаптації осіб з інвалідністю успішно реалізовується

Луцьк. 14 серпня заступник міського голови Олександр Рачков та радник міського голови Ігор Поліщук побували у департаменті соціальної політики, ознайомилися з виконанням міської Програми соціальної адаптації осіб з інвалідністю на 2017 рік, яка сприяє соціалізації людей з особливими потребами.

Детальніше…Додати коментар (0)