Чутливість до людей з інвалідністю…

Київ. 10 листопада 2017 року в Українському домі відбулася конференція за міжнародною участю на тему: “Формування публічної служби, чутливої до людини з особливими потребами: цифрові технології”. За ініціативи Національної академії державного управління при Президентові України для обговорення зібралися науковці, посадові особи…

Детальніше…Додати коментар (0)

Премія Global Teacher Prize Ukraine та питання інклюзії в Україні

У жовтні 2017 року відбулася урочиста церемонія нагородження найкращих вчителів премією Global Teacher Prize Ukraine.

Global Teacher Prize Ukraine – це світовий конкурс учителів, які зробили видатний внесок у професію.

Детальніше…Додати коментар (0)

21-летний киевлянин открыл первую в Украине пекарню, где работают люди с интеллектуальными нарушениями

На данный момент в пекарне Good Bread From Good People под присмотром и чутким руководством сопровождающего координатора работают восемь человек с разными формами интеллектуальных нарушений. Пекарня открылась в Киеве 3 сентября и уже продала несколько франшиз единомышленникам из других городов Украины.

Детальніше…Додати коментар (0)

Українка з інвалідністю розробила спеціальні рукавиці для військових АТО (ВІДЕО)

Вона втратила зір і слух, але не втратила дар бути людиною. І попри те, що сама потребує допомоги, знайшла спосіб, як допомагати іншим. За три роки Валентина Мазурик з Луцька передала захисникам на Схід тисячу пар власноруч зв’язаних рукавиць. Про те, як солдати взимку тримають зброю голіруч, жінці розповів її син – боєць батальйону імені Кульчицького.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Мариуполе обсудили создание достаточного числа парковочных мест для инвалидов и штрафы за их отсутствие

В Мариуполе представители городской власти, правоохранительных структур и общественности обсудили актуальный вопрос обустройства в городе достаточного количества парковочных мест для лиц с инвалидностью.

Детальніше…Додати коментар (0)