На Кіровоградщині цьогоріч здобули нову професію понад 80 громадян з інвалідністю

Для того, аби підвищити рівень конкурентоспроможності громадян з інвалідністю на ринку праці, центри зайнятості області організовують професійне навчання, враховуючи при цьому потреби ринку праці, вимоги індивідуальної програми реабілітації інвалідів та їхні побажання.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Компаніївці громадяни з інвалідністю будували стратегію пошуку роботи

15 листопада, у рамках Місячника сприяння зайнятості осіб з інвалідністю, у Компаніївському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей. Фахівці центру зайнятості провели низку інформаційно-довідкових заходів як для безробітних та роботодавців, так і для представників органів влади, місцевого самоврядування та соціальних партнерів.

Детальніше…Додати коментар (0)

До успіху без бар’єрів: інваліди Новомиргорода вчились ставати успішними

Днями, фахівці Новомиргородського районного центру зайнятості, у рамках Місячника сприяння зайнятості осіб з інвалідністю, провели профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами.

Детальніше…Додати коментар (0)

Сергій Бубка разом з автором і виконавцем соціального проекту навколосвітньої олімпійської подорожі зустрілись з головним олімпійцем світу

Президент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому МОК Сергій Бубка разом з автором та виконавцем міжнародного масштабного соціального проекту «Планета Земля – погляд з інвалідного візка» Миколою Подрезаном зустрілись у штаб-квартирі Міжнародного Олімпійського комітету в Лозанні з головним олімпійцем світу Томасом Бахом.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Львові ветеран АТО після втрати ноги реалізував свої давні мрії (ВІДЕО)

Він не змирився із ампутацією після поранення на Сході й тепер займається тим, що під силу небагатьом. Львів’янин Сергій Романовський не уявляє свого життя без спорту та постійного розвитку.

Детальніше…Додати коментар (0)

Кабінет Міністрів урегулював механізм обчислення пенсій особам, які отримали інвалідність внаслідок участі в ліквідації наслідків радіаційних аварій

Уряд на своєму засіданні 15 листопада прийняв постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Порядку обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, якою врегульовується механізм обчислення пенсій особам, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій…

Детальніше…Додати коментар (0)

Правоохоронцями Хмельниччини викрито заступника голови об’єднаної територіальної громади (ФОТО)

Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується цілеспрямована робота з виявлення корупційних правопорушень та притягнення винних до відповідальності.

Детальніше…Додати коментар (0)

Відбулося освячення та вшанування тактильної ікони Озерянської Божої Матері (ФОТО)

З благословення Митрополита Харківського та Богодухівського Онуфрія, з 09 по 13 листопада 2017 року відбулося освячення та вшанування тактильної ікони Озерянської Божої Матері.

Детальніше…Додати коментар (0)

Керівництво ФФУ зустрілося з представниками CAFE

У вівторок, 14 листопада, у Будинку футболу відбулася робоча зустріч керівництва Федерації футболу України з представниками Центру доступу до футболу в Європі (CAFE) з питань роботи ФФУ стосовно надання людям з обмеженими можливостями доступу до футболу.

Детальніше…Додати коментар (0)