Тернопільщина: з увагою до проблем людей з інвалідністю

У конференц-залі Будинку праці, що в м. Тернопіль відбувся семінар із соціальними партнерами на тему: «Надання соціальних послуг особам з інвалідністю», який організував напередодні Міжнародного дня інвалідів Тернопільський обласний центр зайнятості.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Знам’янці школярі з особливими потребами малювали світ професій

Днями, у рамках обласного Місячника сприяння зайнятості інвалідів, з метою поглиблення у школярів знань про світ професій, фахівці Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, відвідали учнів спеціалізованої школи-інтернату I-III ступенів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Підвищено розмір щомісячної адресної допомоги переселенцям з інвалідністю

Нещодавно Кабінет Міністрів України прийняв зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України стосовно перерахунку розмірів щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, а також стосовно проведення фізичної ідентифікації внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше…Додати коментар (0)

Андрій Гордєєв та Марина Порошенко підписали Меморандум про впровадження інклюзивної освіти на Херсонщині (ФОТО)

22 листопада у рамках свого візиту на Херсонщину Перша леді України Марина Порошенко та голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв підписали Меморандум про співпрацю, у рамках якого наша область долучилася до національного проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Детальніше…Додати коментар (0)

Олександр – учасник трудових відносин

«Ніколи не втрачайте надію. Якщо повірити у власні сили – то обов’язково прийде успіх. Один я не зміг впоратися з пошуком роботи. Однак, відтепер я знаю, де можна знайти підтримку, допомогу та порозуміння – у службі зайнятості», – говорить колишній безробітний інвалід Олександр, який звернувся до Покровського міського центру зайнятості.

Детальніше…Додати коментар (0)

Проблеми людей з особливими потребами розглянула Громадська консультативна рада (ФОТО)

Про забезпечення прав людей з особливими потребами в Херсонській області йшлося на засіданні Громадської консультативної ради у справах інвалідів при обласній державній адміністрації, яке відбулося 22 листопада в приміщені ОДА.

Детальніше…Додати коментар (0)

Міське середовище повинно бути зручним для всіх

Дружківка. Про цивілізованість країни можна судити по тому, наскільки дружню і безбар’єрну для людей з інвалідністю середу вона має. В Україні Конституція гарантує кожному громадянину право на працю, відпочинок, освіту, участь у культурному житті та на свободу пересування.

Детальніше…Додати коментар (0)

Питання доступності лікувальних закладів для осіб з обмеженими фізичними можливостями обговорили під час оперативної наради Департаменту ОЗ

Чернівці. 22.11.2017 року в Департаменті охорони здоров’я обласної державної адміністрації відбулась оперативна нарада з керівниками обласних лікувальних закладів щодо виконання заходів зі створення доступного середовища в лікувальних установах для осіб з обмеженими фізичними можливостями, передбачених наказами…

Детальніше…Додати коментар (0)