Пятилетний американец с деформированными пальцами создает протезы для детей с такой же проблемой (ФОТО, ВИДЕО)

Талантливый пятилетний мальчик Камерон Хайт, который родился с деформированными пальцами рук и ног, проектирует и создает на 3Д-принтере протезы рук для себя и для детей с аналогичными проблемами.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Сумах сконструювали біонічний протез руки (ВІДЕО)

«Інтелектуальний біонічний протез кінцівки тіла людини», іншими словами – штучна рука. Її сконструювали науковці Сумського Державного університету. Вона має відновлювати функції втраченої руки та здатна навчатися новим рухам. Пристрій заснований на принципі штучного інтелекту: реагує на імпульси, що йдуть від мозку до руки.

Детальніше…Додати коментар (0)

Державою надається підтримка інклюзивного навчання для кожної окремої дитини, – експерт (ФОТО)

2017 рік увійде в історію української школи як переломний рік для дітей з особливими потребами.

Таку думку в розмові з журналістами ІА Дивись.info висловила координатор Мережі освітньо-культурно-соціальних центрів для дітей із особливими потребами…

Детальніше…Додати коментар (0)

Інклюзивна освіта у Вінниці – у школі-гімназії №23 відбувся тренінг

Нещодавно поняття “інклюзія” чи “інклюзивний” було цілком невідомим та незрозумілим для суспільства. Це поняття означає “включення” дітей з обмеженими можливостями до навчального процесу у звичайних школах. Цього року Президент України Петро Порошенко прийняв зміни до законодавства, а саме підписав закон про інклюзивну освіту…

Детальніше…Додати коментар (0)

В Сумській області планують створити інклюзивно-ресурсні центри для дітей (ВІДЕО)

Там надаватимуть корекційно-освітні послуги дітям з особливими освітніми потребами. Згідно з постановою Кабміну, такі заклади мають бути створені до вересня цього року. За попередніми даними, центрів в області планують створити 31.

Детальніше…Додати коментар (0)