Фахівці винайшли пристрій, який зможе читати думки людей після інсульту

Неймовірний пристрій для читання думок може допомогти постраждалим від інсульту відновити дієздатність своїх рук.

Інсульт є основною причиною довгострокової інвалідності як у США, так і у Великій Британії. Половина всіх, хто вижили, отримали обмежений рух в одній руці.

Детальніше…Додати коментар (0)

Уповноважений тримає на контролі питання забезпечення права пільгового проїзду для людей з інвалідністю

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надійшло звернення від громадянина К. щодо відмови йому у придбанні пільгового квитка на автостанції міста Полтави як людині з II групою інвалідності.

Детальніше…Додати коментар (0)

Що не так у Львові із пристосованістю міста для людей з інвалідністю? (ВІДЕО)

Як часто ви гуляєте містом? Можливо, вам до вподоби пити каву у затишному кафе або ж сісти у трамвай та поїхати у невідомому напрямку? Та є люди, простір яких обмежується чотирма стінами.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Маріуполі хлопець з інвалідністю започаткував власну справу (ВІДЕО)

У Маріуполі колишній вихованець громадської організації «Повір у себе» відкрив інтернет-магазин для продажу handmade-речей. Обладнання для роботи купив за грантові кошти.

Детальніше…Додати коментар (0)

“Нескорені” Надія Дмитрук (ВІДЕО)

Художньо-публіцистична програма «Нескорені». Головні герої програми – люди з обмеженими фізичними можливостями. Хвороба повністю змінила їхнє життя. Але вони не здалися. Вони навчилися бути повноцінними членами суспільства. Вони живуть так, що в них варто повчитися всім – навіть тим, хто цілком здоровий. Вони – люди з Необмеженими…

Детальніше…Додати коментар (0)

“Інвалідам тут не місце”: у клубі SportLife відмовили у заняттях дитині з особливими потребами

У Кривому Розі на Дніпропетровщині матір дитини з особливими потребами зіткнулася із дискримінацією у фітнес-клубі відомої мережі SportLife. Там дитині відмовили у заняттях, заявивши, що “інвалідам тут не місце”.

Детальніше…Додати коментар (1)