Глава держави підписав Указ «Про створення умов для подальшого розвитку паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні»

Під час зустрічі зі спортсменами української команди – учасниками XII Зимових Паралімпійських ігор 2018 Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про створення умов для подальшого розвитку паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні».

Детальніше…Додати коментар (0)

“Ваші медалі – це крила, що несуть нас вгору”: Президент відзначив українських паралімпійців (ВІДЕО)

Понад 13 тисяч українських армійців поранені за час збройної агресії Росії на Донбасі. Такі дані оприлюднив Президент Петро Порошенко під час урочистих зборів Паралімпійської збірної. Глава держави наголосив – саме успіхи паралімпійців є важливими для бійців, які потребують реабілітації, зокрема, – і психологічної.

Детальніше…Додати коментар (0)

Марина Порошенко обговорила з Ніком Вуйчичем реформу інклюзивної освіти в Україні

Дружина Президента України Марина Порошенко провела зустріч із всесвітньовідомим мотиваційним спікером Ніком Вуйчичем, який перебував з візитом в Україні.

Детальніше…Додати коментар (0)

Чому ветерани АТО не можуть отримати посвідчення інваліда, а чиновники ним спекулюють (ВІДЕО)

Тема заробітків на статусі інваліда для України не нова. Приміром, в Полтавському регіоні ледь не через одного місцеві чиновники мають так звану “групу” і не гребують користуватися усіма можливими преференціями. Але ж не всім так щастить.

Детальніше…Додати коментар (0)

Прес-реліз: Позбутися слова «інвалід» та витрачати від 60% коштів на створення робочих місць для людей з інвалідністю

28-го березня у Верховній Раді в форматі круглого столу відбулося громадське обговорення питань сучасного стану професійної орієнтації, законодавчого забезпечення вирішення проблем, пов’язаних з працевлаштуванням молоді з особливими потребами.

Детальніше…Додати коментар (0)

У ДОАС проведено круглий стіл «Полегшення доступу до правосуддя людей з інвалідністю в Донецькій області – план спільних дій для судової влади та громадськості»

Донецький окружний адміністративний суд спільно з громадською організацією «Агенцією демократичного розвитку Донбасу» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) організував проведення круглого столу за темою: «Полегшення доступу до правосуддя людей з інвалідністю в Донецькій області…

Детальніше…Додати коментар (0)

В Запорожье приняли уникальные роды

Татьяна Грицаенко передвигается с помощью инвалидной коляски. У женщины так называемая «хрустальная болезнь» — повышенная ломкость костей из-за дефицита обмена минералов в организме. Несмотря на это, недавно она стала мамой: с помощью кесарева сечения родила дочку.

Детальніше…Додати коментар (0)