Австралію відвідав український екстремальний мандрівник Микола Подрезан

Посол України Микола Кулініч провів зустріч з українським громадським діячем Миколою Подрезаном.

Українська дипустанова в Австралії надала сприяння у реалізації проекту “Планета Земля – погляд з інвалідного візка” українського мандрівника…

Детальніше…Додати коментар (0)

Люди з «поламаним геном»: як виживають українці із рідкісними захворюваннями

Система «Електронне здоров’я», яку нині створюють в Україні, змінить паперову медичну картку пацієнта і дозволить мати реєстр, зокрема, людей із рідкісними захворюваннями. Так у Міністерстві охорони здоров’я відповіли на запит Радіо Свобода. Створити реєстр орфанних хворих вимагають активісти і експерти. Кажуть: це полегшить надання допомоги пацієнтам.

Детальніше…Додати коментар (0)

У мерії відбулася зустріч з іноземними експертами проекту Євросоюзу «Twinning» (ФОТО)

19 квітня перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков, керівники освітньої, соціальної та медичної сфери міста зустрілися з французькою делегацією проекту Євросоюзу «Twinning», який запровадили в Україні у 2017 році. Мета проекту – підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження…

Детальніше…Додати коментар (0)

В Киеве впервые показали, как собаки могут помочь особенным детям (ФОТО, ВИДЕО)

22 апреля в Киеве прошли параспортивные игры Dog Puller с собаками. Это мероприятие для детей с инвалидностью или особенными потребностями, которое дало им возможность быть активными и взаимодействовать с дрессированными собаками.

Детальніше…Додати коментар (0)

Прес-реліз: Особливі діти пробігли рекордний забіг в 1 км

Київ. 22 квітня в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon відбувся унікальний забіг – 60 дітей з аутизмом проекту Kids Autism Games пробігли дистанцію в 1 км! Це рекордна відстань навіть для звичайних дітей, оскільки організатори забігу запрошують на таку дистанцію дітей віком від 12 років. В команді спортивного проекту для особливої малечі бігли діти від 3 до 12 років!

Детальніше…Додати коментар (0)