Вінницька область долучилися до проекту Марини Порошенко із розвитку інклюзивної освіти

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Вінницьку область із робочою поїздкою. Марина Порошенко та голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій підписали Меморандум про долучення області до всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством…

Детальніше…Додати коментар (0)

За соціальною програмою Марини Порошенко у Дніпрі будують перший в Україні інклюзивний парк для особливих дітей – Валентин Резніченко (ФОТО)

У Дніпрі зводять перший в Україні інклюзивний парк для особливих дітей. Тут все продумано до дрібниць: від покриття до гойдалок. Проект реалізують спільними зусиллями ДніпроОДА та Благодійний Фонд Порошенка за соціальною програмою дружини Президента України Марини Порошенко. Одна з прикмет – тут зможуть грати звичайні хлопці й дівчата.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Чернівцях водій маршрутки відмовився везти матір з дитиною в інвалідному візку (ФОТО)

Водій маршрутки №12 відмовився везти матір з дитиною на візку. Про це розповіла чернівчанка Оксана Драчковська на своїй сторінці у мережі Facebook.

Жінка розповіла, наперекір тому, що вона хотіла завезти в салон дитину на візку, водій просто зачинив двері та поїхав.

Детальніше…Додати коментар (0)

Інвалідність – не перепона для творчості: у столиці відкрилась виставка робіт особливих митців

В АРТ-ХАБ Укрінформу відбулось відкриття виставки творчих робіт людей з інвалідністю. Автори – діти й молоді люди з вадами зору, або взагалі незрячі, або ті, у кого не працюють руки, отже, створювати шедеври їм доводиться, тримаючи пензлик ногами чи зубами. Усього на виставці представлено понад 40 робіт 18 авторів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Завдяки бюджету участі в Чернігові гравці з вадами зору теж можуть грати у футбол

Серед проектів Громадського бюджету (бюджету участі) Чернігова, які перемогли у 2016 році та виконувалися в 2017, був проект «Організація спортивної реабілітації інвалідів з вадами зору». Про основні етапи та результати його реалізації розповів керівник громадської організації «Конкордія» Віктор Мозговий 20 квітня під час публічного звіту на засіданні…

Детальніше…Додати коментар (0)