Змагання серед ветеранів АТО “Сила нації” вперше відбулись у Сумах (ВІДЕО)

16 червня у Сумах вперше відбулися змагання “Сила Нації”. Це змагання з кросфіту серед атовців з інвалідністю. На ігри зібралось 19 учасників. Серед них атовці з Київської, Вінницької, Харківської, Полтавської та інших областей.

Детальніше…Додати коментар (0)

МОЗ України винесло на обговорення положення про центри медреабілітації та паліативної допомоги дітям

Міністерство охорони здоров’я України ініціювало створення правових основ для початку надання послуг із медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям відповідно до потреб суспільства.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Розумне пристосування» для людей з інвалідністю по-українськи

Із ратифікацією Україною в грудні 2009 року Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, в українському законодавстві з’явилось визначення розумного пристосування. До сьогодні практика його застосування так і не стала поширеною, що, на певне, пов’язано із незрозумілістю цього нового терміну.

Детальніше…Додати коментар (0)

Общественность Одессы поддержала идею переименования улицы Заславского в честь Бориса Литвака

15 июня в одесской мэрии прошли общественные слушания по переименованию улицы Заславского в честь Бориса Давидовича Литвака.

Во время слушаний городской голова Геннадий Труханов отметил, что Борис Литвак был ярким человеком, на которого все равнялись.

Детальніше…Додати коментар (0)

Боєць, що втратив ногу на війні, пройшов по Дністру на гумовому човні

Сергій Пандрак та ще п’ятеро відчайдухів щойно повернулися з водної мандрівки. “Подорож на човнах – найкращі ліки і для тіла, і для душі. Особливо для тих, хто побував у пеклі війни”, – каже воїн.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Львівщині відзначили 55-річчя народного жіночого вокального ансамблю «Струмочок»

13 червня у приміщенні Будинку культури УТОС ім. Т. Шевченка відбувся святковий концерт з нагоди 55-ліття від часу заснування народного жіночого вокального ансамблю «Струмочок».

Детальніше…Додати коментар (0)

З Бердянська – з перемогами

Нещодавно у Бердянську на мальовничому березі моря відбувся 17-ий Азовський фестиваль творчості людей з особливими потребами «Повір у себе». Не лише наш Лебедин, а й Сумську область представляли члени громадської організації людей з інвалідністю з Лебедина. Після їх повернення ми поспілкувалися із керівником групи Тетяною Чуйко.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Сумах вихованці центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів покажуть виставу просто неба

“Театр під сонцем” – такий соціально-творчий проект реалізують на базі Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Над цим працюватимуть спільно із арт-директором Міжнародного інтеграційного театрального фестивалю “Сонячна хвиля” (м.Київ) Віталієм Люботою.

Детальніше…Додати коментар (0)