Зрячий слепого пусть поймет!

Кропивницкий. Несмотря на провозглашенный нашей страной курс на интеграцию в общество людей с ограниченными возможностями, большинство их все еще остаются запертыми в четырех стенах. Особенно грустно, если физически ты здоров и трудоспособен, за исключением одного изъяна – слепоты.

Детальніше…Додати коментар (0)

Ольга Зазуляк: «Мрію не лише виступити на Паралімпіаді, а й вибороти там одну з медалей!»

23-річна уродженка Настасова Ольга Зазуляк, мабуть, ніколи не сподівалася, що колись стане відомою, в її честь підніматиметься прапор України і лунатиме державний гімн. Вона, незважаючи на проблеми зі здоров’ям, зробила себе сама, отримавши звання майстра спорту України міжнародного класу. До розмови ми запросили саму Олю Зазуляк (О.З.) та її особистого…

Детальніше…Додати коментар (0)

У Вінниці відбудеться фестиваль творчості для людей з особливими потребами

У Вінниці в суботу, 6 жовтня, відбудеться VII Відкритий Всеукраїнський інтегрований фестиваль творчості для людей з особливими потребами «Багряна осінь на Поділлі».

Детальніше…Додати коментар (0)

Українські стрілки-паралімпійці стали першими на кубкові світу

З 22 по 30 вересня 2018 року в місті Шатору, Франція відбувся перший після чемпіонату світу 2018 року кубок світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, під час якого спортсмени з усього світу продовжили боротьбу за ліцензії на майбутні літні Паралімпійські ігри 2020 року в Токіо, Японія. Змагання зібрали більше 230 спортсменів з 44 країн світу.

Детальніше…Додати коментар (0)

Національні паралімпійські збірні команди з голболу (чоловіки та жінки) стали чемпіонами Європи

Дві команди – дві золоті нагороди: такий яскравий підсумок виступу національних паралімпійських збірних команд з голболу (чоловічої та жіночої), які 22.09-30.09.2018 взяли участь у чемпіонаті Європи, що проходив у м.Хожув (Польща). Дівчатка боролись за найвищу нагороду чемпіонату Європи з представницями 9 європейських країн, хлопці – з представниками 10-ти команд.

Детальніше…Додати коментар (0)