Що особливого у фінській інклюзивній освіті

Фінська освіта в Україні в якомусь сенсі стала для України легендою. Та зазвичай, говорячи про неї, згадують інтеграцію предметів та ігровий підхід у навчанні. Проте фінська освітня система – не тільки про це. Її один із найважливіших принципів – доступність для кожної людини. Йдеться про інклюзію, яка є частиною кожної школи.

Детальніше…Додати коментар (0)

Міжнародний досвід – на користь особливим діткам

Чернівці. «Круглим столом» у громадському просторі «Бель вю» на тему «Ефективні моделі соціальної реабілітації» 1 жовтня підведені підсумки міжнародного проекту із такою ж назвою у виконанні Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина» і партнерів з Центру для людей з інвалідністю «Фріц…

Детальніше…Додати коментар (0)

“Ігри нескорених”: як українські військові готуються до змагань у Сіднеї (ВІДЕО)

Ці українці повернулися з війни з важкими травмами, але це не зламало їх силу духу. І тепер вони готові до нового випробування. За три тижні у Сіднеї розпочнуться “Ігри нескорених”. 15 українців будуть змагатись за першість у плаванні, веслуванні, стрільбі з луку, пауерліфтингу та легкій атлетиці. Це аналог паралімпійських ігор для військових.

Детальніше…Додати коментар (0)

Як держава ставиться до людей з особливими потребами, настільки вона готова жити в умовах європейських цивілізаційних цінностей – Президент про розвиток інклюзивної освіти

«У новому Законі про освіту закріплені імперативні гарантії навчання дітей та молоді з особливими освітніми потребами нарівні з іншими учнями в інклюзивному освітньому середовищі», – сказав Президент Петро Порошенко під час зустрічі з працівниками освіти.

Детальніше…Додати коментар (0)

Мінсоцполітики підготувало відеоролики про роботу з Централізованим банком даних з проблем інвалідності

Міністерство соціальної політики України, з метою належного виконання вимог Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та організації ефективної роботи щодо своєчасного безкоштовного забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, підготувало відповідні відео-інформаційні матеріали щодо роботи в…

Детальніше…Додати коментар (0)

Марина Порошенко відкрила новий Петриківський інклюзивно-ресурсний центр та привітала освітян Дніпропетровщини з професійним святом

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Дніпропетровську область із робочою поїздкою. Перша леді взяла участь у відкритті Петриківського інклюзивно-ресурсного центру, створеного в рамках реформи інклюзивної освіти, яку реалізує Фонд Порошенка у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Детальніше…Додати коментар (0)

Укрзалізниця спрямувала півмільйона гривень на облаштування безбар’єрного простору

Залізничники продовжують облаштовувати власну інфраструктуру, щоб зробити її більш доступною для людей з інвалідністю. За 9 місяців 2018 року на пасажирських вокзалах та станціях було виконано 60 заходів на суму 405 тис. грн.

Детальніше…Додати коментар (0)

На «Kharkiv Fashion» на подіум вийдуть люди з обмеженими можливостями

У рамках «Kharkiv Fashion Business Days 2018» пройде показ мод для людей з обмеженими можливостями.

Про це 4 жовтня повідомила віце-президент Харківської міської громадської організації інвалідів «Креавіта» Олена Шингарьова.

Детальніше…Додати коментар (0)