Президент підписав Закон щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг».

Детальніше…Додати коментар (0)

Марина Порошенко взяла участь у відкритті Васильківського інклюзивно-ресурсного центру (ФОТО)

Дружина Президента України Марина Порошенко взяла участь у відкритті Васильківського інклюзивно-ресурсного центру, який побудовано за проектом Фонду Порошенка у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Детальніше…Додати коментар (0)

Світлана Яковлєва: “Мені, жінці з інвалідністю, пропонують роботу 40 разів на місяць”

Люди з інвалідністю – одна з найбільш дискримінованих категорій населення в Україні. Підхід, через який їх сприймають: або через жалість, або через героїзацію. Але як сприймають самі себе такі люди, мало хто замислюється. Здається, ніби суспільство краще знає про їхні потреби та самосприйняття.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Запоріжжі стартував незвичайний проект “РівноДоступні” (ВІДЕО)

Вони сильні на противагу долі. У Запорізькому національному університеті відкрили фотовиставку “РівноДоступні”. Всі люди на світлинах мають інвалідність, але вони сильні духом. Глядачам представили 24 фотопортрети.

Детальніше…Додати коментар (0)

Правильная посуда, вода, косметика и бытовая химия

Продолжая цикл публикаций о диетотерапии, Леся Белостоцкая, врач-медицинский психолог, нутрициолог, эксперт Национальной выставки функционального и здорового питания Free From Food Ukraine, рассказывает о таком понятии, как метилирование. Что это и почему родителям детей с РАС важно знать о нем, читайте в материале.

Детальніше…Додати коментар (0)