Ми відкрили можливість особливим дітям реалізувати себе, жити активним і гідним життям – Президент про впровадження інклюзивної освіти в Україні

Президент Петро Порошенко наголошує, що саме завдяки реформі в галузі освіти та реалізації програми впровадження інклюзивної освіти в Україні нині вже більше 14 тисяч українських дітлахів з особливими освітніми потребами можуть відвідувати дитячі садочки та загальноосвітні навчальні заклади разом з іншими дітьми.

Детальніше…Додати коментар (0)

Глава держави: Щорічно кількість дітей в інклюзивних класах зростає, бо нова українська школа пристосована до потреб кожної дитини

Президент Петро Порошенко подякував великій громаді ентузіастів – волонтерів, які долучилися до спільної роботи з Першою леді Мариною Порошенко в питанні інклюзивної освіти.

Детальніше…Додати коментар (0)

Марина Порошенко назвала Дніпропетровську ОДА лідером з впровадження інклюзивної освіти

Перша Леді і голова Фонду Петра Порошенка Марина Порошенко назвала Дніпропетровську ОДА під керівництвом Валентина Резніченко лідером з впровадження інклюзивної освіти.

Детальніше…Додати коментар (0)

“Дитина стає відкритішою”: мати хлопчика з ДЦП про результат інклюзивної освіти в школах (ВІДЕО)

Cтворення 700 центрів інклюзивної освіти в усій країні передбачено бюджетом. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час Всеукраїнської наради з інклюзивної освіти. Там допомагатимуть дітям з особливими потребами навчатися разом з ровесниками. Місцеві органи самоврядування зобов’язані створити їх із розрахунку один заклад на 7 тисяч дітей у селах…

Детальніше…Додати коментар (0)

Люди з інвалідністю і держава-мачуха

В Україні термін «інвалідність» асоціюється із соціальним вироком. Адже лише п’ята частина таких співвітчизників спроможна себе забезпечити самостійно, решта великою мірою залежить від підтримки рідних і держави. Тим часом уряд анонсував «реальне підвищення» нинішнього року пенсій, соціальних виплат для осіб із інвалідністю.

Детальніше…Додати коментар (1)

Под Запорожьем молодой человек с инвалидностью едва не погиб, потому что родные считали его обузой (ВИДЕО)

Трагедия произошла с 27-летним жителем Запорожской области. Три года назад мужчина сломал на речке один из позвонков и потерял возможность ходить. О своей истории он поведал на всю Украину в ток-шоу «Говорить Україна».

Детальніше…Додати коментар (0)

На Закарпатті працюють над вдосконаленням системи раннього втручання (ФОТО)

Народження малюка з нетерпінням чекає вся родина.

Батьки малюють в уяві картинки його благополучного життя, мріють про успіхи… Але щось йде не так, і розвиток дитини порушується. Як прийняти і зрозуміти особливого малюка?

Детальніше…Додати коментар (0)