Працівників судів навчали спілкуватися з особами із інтелектуальними порушеннями

Під час тренінгу в Національній школі суддів України працівників апаратів судів навчили особливостям комунікації з особами із інтелектуальними та психічними порушеннями та надали практичні поради щодо спілкування з такою категорією відвідувачів судів.

Детальніше…Додати коментар (0)

«У 2019 році в Чернігівській області плануємо відкрити 15 інклюзивно-ресурсних центрів”, – Олександр Мисник

Делегація освітян Чернігівщини на чолі з головою облдержадміністрації Олександром Мисником взяла участь в обговоренні підсумків виконання державної програми із запровадження інклюзивної освіти. Зустріч ініційована Президентом України Петром Порошенком та його дружиною Мариною, яка опікується цим напрямком освіти.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Інклюзія – це не тільки освіта для дітей, яким необхідна додаткова увага. Це їх соціалізація й можливість іншого життя та сприйняття світу», – Валерій Головко

Впровадження інклюзивної освіти на Полтавщині має позитивний та дієвий результат, як і загалом в Україні. Створення однаково комфортних освітніх умов для всіх дітей – це один із основних пріоритетів і нашого регіону, і всієї держави. На цьому наголосив під час апаратної наради голова облдержадміністрації Валерій Головко.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Социальным такси» в Белгороде-Днестровском будут пользоваться не только дети, но и взрослые

В Белгород-Днестровском горсовете состоялось заседание конкурсной комиссии по определению перевозчика в рамках реализации городской целевой Программы «Социальное такси» на 2019 год. Члены комиссии обсудили сроки проведения конкурса в 2019 году с учётом поправок и дополнений.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Любов, яка лікує»: чернівчанка вчить людей з інвалідністю готувати корисні сніданки

Дюжина особливих чернівчан, віком від 18 до 40 років, навчилися готувати корисні та смачні сухі сніданки.

Вже два місяці їхньою гранолою, фруктовими чіпсами, пастилою, горішками в карамелі та трав’яними зборами чаю ласують у різних містах України.

Детальніше…Додати коментар (0)

Луцька команда учасників АТО здобула перемогу на Кубку Нескорених в Києві

26–27 січня 2019 року в Києві відбувся Всеукраїнський турнір з футзалу «Кубок Нескорених» серед учасників АТО, які отримали поранення. Команда з Луцька «Волинь YES» стала переможцем змагань.

Детальніше…Додати коментар (0)