Незряча тернополянка Ірина Білогорка стала студенткою престижного американського університету

Іра — єдина з Тернополя (і одна з восьми у всій Україні), хто вступив до престижного університету Minerva у США.

Ірі — дев’ятнадцять. Вона звичайна дівчина, як і багато її ровесників — навчається, подорожує, закохується, зустрічається, проводить час із друзями…

Детальніше…Додати коментар (0)

БЛОГ. «Участвовать в чемпионатах по пауэрлифтингу, учиться водить авто и мечтать о Европе», — Ксения Шостацкая

Вы когда-нибудь думали о том, что было бы с вами, если бы вдруг произошла трагедия, в результате которой вы не смогли бы ходить? Как бы вы справились с этой ситуацией?

Детальніше…Додати коментар (0)

Сергій Коваленко: У 2019 році влада на місцях має вирішити питання “доступності” на соціально важливих об’єктах

Перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко провів засідання обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Детальніше…Додати коментар (0)

Синдром Дауна роботі не перепона (ФОТО, ВІДЕО)

Щороку в Києві народжується 30 дітей із синдромом Дауна. Кожне народжене 700–800-те немовля є «сонячною» дитиною. І хоча вважається, що такі діти народжуються в батьків, старших за 35 років, у реальності – частіше у молодих, розповідає Іванна Віхтинська, координатор проекту Всеукраїнської благодійної організації «Даун синдром».

Детальніше…Додати коментар (0)

Кому из инвалидов не пересчитают пенсию с 1 марта

Пенсии в новых повышенных размерах украинцы начнут получать уже с 4 марта. Это касается, как пенсионеров, так и инвалидов, получающих пенсии в Пенсионном фонде. То есть к моменту назначения инвалидности у этих граждан был стаж работы. Но есть категории инвалидов, получающих денежную помощь в управлениях социальной защиты населения.

Детальніше…Додати коментар (0)

Банки зобов’язали облаштувати свої відділення для людей з інвалідністю

Національний банк України зобов’язав всі банки поступово обладнати свої відділення для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Відповідні вимоги містяться в оновлених положеннях Нацбанку про ліцензування банків.

Детальніше…Додати коментар (0)

“Кинув батькові включений диктофон у кишеню” – як у бійця вимагали хабара за інвалідність

Історія десантника 90-го окремого аеромобільного батальйону Петра Олексюка з Києва, облетіла всю Україну. Після жахливого поранення весною 2017 року, він ледве не втратив ногу. Допомогли волонтери і йому зробили багато операцій, вартість яких близько мільйона гривень.

Детальніше…Додати коментар (0)

Як калушанка з діагнозом ДЦП створює ікони (ФОТО)

23-річна калушанка Надія Породько з дитинства хворіє на ДЦП. У дівчини є хобі – вишивка бісером. Каже, що від цього заняття їй на душі стає спокійно і водночас радісно, а відчуття такі неначе знаходишся в церкві на Службі Божій. Попри невтішний діагноз Надія не падає духом, навпаки, щоденно долаючи труднощі, щиро намагається підтримувати інших.

Детальніше…Додати коментар (0)

Сеанс каністерапії у Гончарівці: незвичайно, приємно і корисно (ФОТО)

Херсон. Сучасна бібліотека вже давно перестала бути класичним книгосховищем. Сьогодні – це місце, де впроваджуються інноваційні форми роботи з користувачами для задоволення актуальних потреб громади. Каністерапія – різновид терапії, де головним «інструментом» виступає собака, – вже давно отримала визнання у світі. Наприклад, у США та Японії в деяких…

Детальніше…Додати коментар (0)

Сторінка 1 из 11
1 2 3 11