Мінсоцполітики вдосконалює нормативну базу щодо захисту прав дітей з інвалідністю

Після визначення Міністерства соціальної політики національним координатором із впровадження послуги раннього втручання в Мінсоцполітики 30 січня 2019 року відбулась перша нарада за участю центральних органів виконавчої влади, надавачів послуги раннього втручання, громадських та міжнародних організацій, на якій було розглянуто проект Державного стандарту…

Детальніше…Додати коментар (0)

Консультація психолога, чи тотальна опіка: Вадим Мазніченко розповів про реабілітацію поранених

У 2014 році після мінометного обстрілу на Донеччині Вадим втратив руку й ногу і завдяки волонтерам отримав якісне протезування у США. «Маз» розповів, за яких обставин отримав поранення, хто допоміг йому реабілітуватися до мирного життя, а також поділився порадами, як не варто поводитися рідним бійця, аби не провокувати хлопців на конфлікти.

Детальніше…Додати коментар (0)

”Прямо в душу влізла”: дівчина-інвалід довела до сліз суддів ”Голосу країни” (ФОТО, ВІДЕО)

18-річна учасниця вокального шоу “Голос країни” Магдалена Паскар розчулила суддів проекту своїм співом.

Молода дівчина, незважаючи на те, що є інвалідом і не може самостійно ходити, прийняла рішення боротися на проекті на загальних умовах.

Детальніше…Додати коментар (0)

Слухати картини та бачити діалоги: Як інклюзія зрідка “заглядає в культуру” Харкова (ФОТО)

Фільм Олеся Саніна “Поводир” став першою стрічкою, прокат якої був адаптований для незрячих. І крок за кроком українська культурна галузь стає дедалі доступнішою для людей із особливими фізичними потребами.

Детальніше…Додати коментар (0)