Бионический скафандр (ВИДЕО)

Десять лет Эндрю провел в инвалидной коляске, но однажды ему повезло. Он получил приглашение стать одним из первых пилотов-испытателей экзоскелета для парализованных людей. Устройство дало мужчине возможность вновь ходить и даже подниматься по лестнице.

Детальніше…Додати коментар (0)

“Янголи та Берегині”: фотовиставка жінок-ветеранів ООС з дітьми-інвалідами (ФОТО)

Виставка фото жінок-ветеранів операції Об’єднаних сил з дітьми-інвалідами — переселенцями з окупованої території Донецької і Луганської областей “Янголи та Берегині” відкрилась у Києві.

Детальніше…Додати коментар (0)

Орфанні. Як на Прикарпатті лікують людей з рідкісними захворюваннями

З ініціативи європейської організації з вивчення рідкісних хвороб (хвороб-сиріт) EURORDIS найрідкісніший день в році — 29 лютого — офіційно отримав статус Міжнародного дня рідкісних (орфанних) захворювань (Rare Disease Day). У невисокосні роки свято відзначається 28 лютого. Люди з рідкісними хворобами є й на Прикарпатті.

Детальніше…Додати коментар (0)

10 кроків Педагогічного музею України назустріч людям з інвалідністю (ФОТО)

Створення доступного середовища і доступних послуг – невід’ємна умова для реалізації прав і свобод людей з інвалідністю. Відповідно до Конвенції ООН «Про права інвалідів» люди з особливими потребами мають право нарівні з іншими брати участь у культурному житті і мати доступ до творів культури в доступних форматах, в тому числі до музейних експозицій.

Детальніше…Додати коментар (0)

Краща за Вікіпедію: як київський психолог допомагає батькам «особливих» дітей

Як розповісти дитині про секс? Як пояснити дитині, що вона – «особлива»? Як навчити дитину не маніпулювати свою хворобою? Ці та багато інших питань розглядають на безоплатному курсі «Школа батьківства» у Київському міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Соціальне таксі» для людей з інвалідністю з’явиться в Кам’янському

На сесії міської ради 1 березня дістав підтримку депутатський запит від ВО «Свобода» про створення в місті «Соціального таксі». Про це повідомив секретар міської ради Олександр Залевський.

Детальніше…Додати коментар (0)