Відбувся форум для жінок з інвалідністю (ВІДЕО)

У Миколаєві відбувся форум для жінок з інвалідністю – учасники ділилися досвідом своєї громадської діяльності у вирішенні нагальних проблем людей з інвалідністю та особистим життєвим досвідом.

Детальніше…Додати коментар (0)

В ОТГ проведуть зустрічі щодо розвитку та надання соціальних послуг особам з інвалідністю

В об’єднаних територіальних громадах проведуть спільні зустрічі щодо розвитку та надання соціальних послуг особам з інвалідністю із залученням громадських організацій. Про це йшлося 7 березня під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з представниками громадських організацій області, які працюють з людьми з інвалідністю.

Детальніше…Додати коментар (0)

33-та вінницька школа – лідер із впровадження інклюзивної освіти (ВІДЕО)

Ліфти, пандуси, класи без порогів, а ще кімнати для психологічного розвантаження учнів. У двадцяти чотирьох школах Вінниці навчаються «особливі» діти. Загалом, у навчальних закладах міста діє 62 інклюзивних класи. У ЗШ №33 таких 6. Директорка закладу Наталія Сидоренко розповідає, у них вже третій рік діти з особливими потребами навчаються разом зі звичайними.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Одеській області понад 100 дошкільнят навчаються в інклюзивних групах

Понад 100 дітей з особливими освітніми потребами відвідують інклюзивні групи у дитячих садках. Там вони мають змогу навчатися разом зі своїми однолітками. Про це стало відомо під час апаратної наради Одеської обласної державної адміністрації.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Бердянську зростає кількість дітей-інвалідів

Під час засідання виконавчого комітету начальник Управління праці та соціального захисту населення Наталя Токмань повідомила, що станом на сьогодні в Бердянську офіційно числиться 400 дітей з інвалідністю, тоді як в 2010 році – було 283 дитини-інваліда. За 8 років кількість дітей з обмеженими можливостями в Бердянську збільшилась на 38%! Цифра шокуюча.

Детальніше…Додати коментар (0)

Лікуванням та реабілітацією за допомогою собак – займається полтавка Ельвіра Попова (ВІДЕО)

Каністерапією – тобто лікуванням та реабілітацією за допомогою собак – займається полтавка Ельвіра Попова. Тварини під її керівництвом працюють із дітьми з інвалідністю, аутизмом та дитячим церебральним паралічем. Нині до занять із дітьми готує однорічну собаку Лесю. Півроку тому тварина травмувалася в аварії і нині пересувається за допомогою інвалідного візка.

Детальніше…Додати коментар (0)