Фонд Порошенка підписав з компанією Google Україна та Міносвіти Меморандум про співпрацю в організації інклюзивного навчання

Дружина Президента України, голова Фонду Порошенка Марина Порошенко разом із Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та директором Google Україна Дмитром Шоломко підписали Меморандум про співпрацю в організації навчання осіб з особливими освітніми потребами.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Восстановившись после ранения, пересек США на велосипеде»: «киборг» Александр Чуб организовывает детские лагеря

— Когда осенью 2014 года я воевал в Донецком аэропорту, очень надеялся, что вернусь оттуда целым и невредимым, — говорит «киборг», доброволец из «Правого сектора» 31-летний Александр Чуб. — Мысль о тяжелом ранении и последующей инвалидности гнал от себя — не представлял, как с этим смогу жить.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Дніпропетровщині колишній учасник АТО відкрив свій бізнес по виробництву меблів

Бажання знайти роботу та допомога Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості дала можливість учаснику АТО/ООС Дмитру, який має групу інвалідності, започаткувати власну справу та реалізувати себе у мирному житті. Відтепер, чоловік – приватний підприємець сучасного меблевого ринку.

Детальніше…Додати коментар (0)

Рівні можливості: роботодавці Кіровоградщини пропонують понад 150 вакансій для людей з інвалідністю

Для людини з інвалідністю трудова діяльність є не тільки можливістю матеріально забезпечити своє існування, а й фактором реалізації власних професійних здібностей.

Детальніше…Додати коментар (0)

Бордюр не дорожче поваги: у Кривому Розі люди на візках самі почали облаштовувати бордюри (ВІДЕО)

У Кривому Розі члени громадської організації “Рух без меж” 23 березня організували акцію “Бордюр не дорожче поваги”.

Біля кінотеатру “Олімп” зібрались люди на візках, щоб самостійно робити доступний простір. Це місце обрали через те, що поруч живе…

Детальніше…Додати коментар (0)

О доступности, которая недоступна (ФОТО)

Я уже привык к тому, что многие «общественные» места которые должны быть доступны для всех, как таковыми не являются… Я живу в столице Украины, и например доступных кинотеатров для людей в колясках могу пересчитать на пальцах одной руки… про всё остальное я уже молчу.

Детальніше…Додати коментар (1)