Київська прокуратура скерувала до суду обвинувачення відносно лікарів, які вимагали хабар в учасника АТО за встановлення інвалідності

Київською місцевою прокуратурою №5 скеровано до суду обвинувальний акт відносно лікаря-експерта Центральної військово-лікарської комісії МОУ та голови Центрального МСЕК №1 Київського міського центру медико-соціальної допомоги, які вимагали та одержали 1,5 тис. доларів США хабара в учасника АТО. Чоловік дістав травму ноги під час бойових дій на Донбасі.

Детальніше…Додати коментар (0)

З 1 квітня в Україні обов’язково проектуватимуть універсальні робочі місця для працездатних людей з інвалідністю – норма ДБН

У нових державних будівельних нормах – ДБН «Інклюзивність будівель і споруд» міститься обов’язкова вимога – передбачати універсальні робочі місця з урахуванням потреб людей з інвалідністю при проектуванні установ, організацій і підприємств. Норма вступає в дію з 1 квітня цього року.

Детальніше…Додати коментар (0)

Батьки пацієнтів з дистрофією Дюшена закликають забезпечити їх дітей терапією за рахунок бюджету

Батьки пацієнтів з м’язовою дистрофією Дюшена (МДД) звернулися до керівництва Міністерства охорони здоров’я із закликом забезпечити їх дітей терапією за рахунок бюджетних коштів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Вчені відкрили невідоме м’язове захворювання: вражає людей середнього віку

Команда дослідників ідентифікувала раніше невідому хворобу, пов’язану з роботою всього тіла.

Дослідники з Інституту біомедичних досліджень Bellvitge відкрили нове захворювання м’язів, викликане мутацією міоглобіну.

Детальніше…Додати коментар (0)

Навчання для особливих (ВІДЕО)

У Києві відбулася друга щорічна Всеукраїнська конференція «Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми». Зустріч організували українські та міжнародні організації. У конференції взяли участь близько тисячі учасників – освітяни, медики, соціальні працівники, політики. Серед почесних гостей – президент асоціації «Аутизм – Європа» (Угорщина) Сьюзан Жилвасі.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Довів світу, що людина з важкою формою ДЦП здатна на усе», — візочник Сашко Гонгальський потрапив у число кращих шашистів світу

Про це 35-річний чемпіон України, Європи та світу з шашок серед людей з інвалідністю Олександр Гонгальський написав у своєму Фейсбуці після участі у Кубку світу, що пройшов з 6 по 14 березня у Туреччині. Мрією Сашка було потрапити на престижне змагання, а допомогли йому у цьому люди, до яких він звернувся, щоб зібрати кошти на поїздку. «Хотів довести світу…

Детальніше…Додати коментар (0)

Інклюзія по-чортківськи: у міській раді обладнали підйомник та санвузол для людей з інвалідністю

«Ще один наш крок до без «бар’єрного» Чорткова. У фойє міської ради встановили похилий підйомник для людей з інвалідністю, щоб вони без «перешкод» отримували послуги від спеціалістів міської ради», – пише на своїй сторінці у Facebook мер Чорткова Володимир Шматько.

Детальніше…Додати коментар (0)

Відбулося засідання обласного комітету доступності (ФОТО)

29 березня під головуванням заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ярослава Паранюка відбулося засідання обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Детальніше…Додати коментар (0)