2 квітня — Всесвітній День розповсюдження знань про аутизм

Попереджений, – в більшості випадків означає – озброєний. Взявши інформацію на озброєння ми здатні протистояти безлічі негативних явищ. Здатність перебудувати себе з урахуванням нових факторів завжди допомагало людям виходити навіть з найскладніших ситуацій.

Детальніше…Додати коментар (0)

Запровадження універсального дизайну при проектуванні та будівництві тепер є обов’язковим — з 1 квітня вступив в дію нові ДБН щодо інклюзивності

У нових державних будівельних нормах — ДБН «Інклюзивність будівель і споруд» введено обов’язкове проектування нових житлових будинків, громадських будівель і споруд за принципами універсального дизайну, який враховуватиме потреби кожної людини, у тому числі, осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Детальніше…Додати коментар (0)

Важливо, що діти з особливими потребами мають право на рівний доступ до освітніх, медичних, соціальних послуг, – Марина Порошенко

Під час робочої поїздки Луганщиною Марина Порошенко та виконуючий обов′язки голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь поспілкувалися з журналістами.

Детальніше…Додати коментар (0)

Переселенка домоглася виділення 9 млн грн, щоб зробити Краматорськ доступним для людей з інвалідністю

Переселенка з інвалідністю Тетяна Бобровська домоглася від місцевої влади виділення 9 млн грн на облаштування доступних установ для людей з особливими потребами. Цей досвід вона презентувала у Женеві на конференції ООН.

Детальніше…Додати коментар (0)

Педагоги Прикарпаття розбудовують інклюзивну освітню спільноту (ФОТО)

Днями у Хмельницькому відбувся ІІ Західний воркшоп: «Нова українська школа – школа, доступна для кожного» у рамках проекту Без кордонів: розвиток та підтримка інклюзивної освітньої спільноти.

Детальніше…Додати коментар (0)

Діти з особливим діагнозом успішно навчаються в школі-інтернаті «Оберіг» (ФОТО, ВІДЕО)

Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради розділив можливість шістьох сімей займатися розвитком дітей-аутистів з першого класу.

Детальніше…Додати коментар (0)