Фахівець з американської жестової мови Мішель Фріз побував у Київському коледжі легкої промисловості

У рамках співпраці Коледжу Санта Фе (штат Флорида, США) та Київського коледжу легкої промисловості у березні візит в Україну здійснила фахівець з американської жестової мови, професор кафедри гуманітарних та іноземних мов Коледжу Санта Фе – Мішель Фріз.

Детальніше…Додати коментар (0)

Стартували каскадні тренінги для працівників та адвокатів БПД, які надають допомогу особам з інвалідністю

Харків. Майже 14% людей, які звернулися торік до місцевих центрів з надання БВПД, – це особи з інвалідністю. Специфіка надання правової допомоги, покращення навичок роботи з такими людьми, сприяння рівному доступу вразливих верств населення до правосуддя. Цим питанням присвятили увагу під час тренінгу для тренерів «Покращення рівня правової обізнаності…

Детальніше…Додати коментар (0)

У Луцьку відкрився новий Центр для занять з дітьми з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)

Голова громадської організації «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята» Юлія Поліщук розповіла, що відкриття центру приурочили до Всесвітнього дня розповсюдження інформації про аутизм, який відзначають 2 квітня.

Детальніше…Додати коментар (0)

Як служба зайнятості допомагає у вирішенні питання зайнятості осіб з інвалідністю

«Я – інвалід ІІ групи. Чи може служба зайнятості допомогти мені у вирішенні питання моєї зайнятості»
М. Русіна, м.Олександрія

Державна служба зайнятості сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню осіб з інвалідністю, у т.ч. неповнолітніх у віці від 16 до 18 років.

Детальніше…Додати коментар (0)

Бухгалтер, кухар, швачка, електрогазозварник – професії, які цьогоріч опановували громадяни з інвалідністю

Кіровоградщина. Одним з напрямків комплексного вирішення питання професійної реабілітації громадян з інвалідністю, максимальної адаптації їх в суспільне життя є професійне навчання цих громадян.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Києві відкриється перший в Україні кінотеатр, адаптований для людей з інвалідністю

Мережа кінотеатрів «Планета Кіно» спільно з платформою просвітницьких проектів з питань аутизму Happy Today запускають інклюзивний проект на базі нового кінотеатру в ТРЦ River Mall.

Детальніше…Додати коментар (0)