Влаштування тактильної плитки при проектуванні громадського простору в Україні стало обов’язковим

У нових ДБН «Інклюзивність будівель і споруд» введено обов’язкове проектування тактильної плитки (тактильних смуг) та інших елементів доступності для людей з порушеннями зору в інфраструктурі населених пунктів, у тому числі, у вулично-дорожній мережі, у житлових і громадських будівлях. Нові ДБН вступили в дію з 1 квітня цього року.

Детальніше…Додати коментар (0)

Тепер нові та реконструйовані спортивні заклади повинні обов’язково мати безбар’єрний доступ для людей з інвалідністю — вступили в дію нові ДБН

У нових ДБН «Інклюзивність будівель і споруд» введено обов’язкове влаштування безбар’єрного доступу ззовні та всередині стадіонів та інших закладів для проведення змагань і занять спортом. Нова норма вступила в дію з 1 квітня цього року.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Україні нарешті будуватимуть безпечні пандуси — з квітня вступили в дію нові ДБН

У нових ДБН «Інклюзивність будівель і споруд» чітко регламентовано обов’язковість влаштування пандусів для користування людьми з інвалідністю та іншими маломобільними групами. Крім того, прописані обов’язкові вимоги, умови, параметри та технічні характеристики щодо їх встановлення, а також наведені конкретні наочні приклади. Нові ДБН діють з 1 квітня цього року.

Детальніше…Додати коментар (0)

У місті Кілія буде відкрито інклюзивно-ресурсний центр

У місті Кілія Кілійської ОТГ Одеської області з’явиться інклюзивно-ресурсний центр. Новий центр обслуговуватиме близько дітей з особливими освітніми потребами Кілійської ОТГ та прилеглих населених пунктів.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Інвалідність – не крок назад, а нові можливості»

У сучасних умовах знайти роботу – задача складна, ще більше ускладнення виникають у людини, яка має інвалідність.

З проблемою пошуку роботи зіткнувся і Олександр Миколайович, учасник бойових дій, інвалід 3 групи. Звернувшись до Верхньодніпровської…

Детальніше…Додати коментар (0)