Життя у візку: як паралізований ветеран російсько-української війни допомагає таким, як і сам

Сергій Тітаренко – у минулому військовий льотчик, майор ЗСУ. Війна розділила його життя на «до» і «після».

«Після» настало 4 червня 2014 року, коли біля Слов’янська російські бойовики збили його вертоліт Мі-24. Як наслідок – перелом хребта й інвалідний візок.

Детальніше…Додати коментар (0)

“Мама сказала, що ти даун, щоб я з тобою не дружив, бо можна заразитись….”

На дитячому майданчику гуляють дві мами, одна з дівчинкою 3 років, друга – з 5-річним хлопчиком. Дівчинка кумедно ходить, ловить погляд хлопчика, йому теж цікаво з нею побавитись. Він уважно дивиться на дівчинку і раптом біжить до своєї мами, помітно як хлопчик активно жестикулює, показуючи в бік дівчинки, а мама щось тихо йому пояснює.

Детальніше…Додати коментар (0)

На часі: Рекомендації з нової особистісної освіти українських дітей (ВІДЕО)

Менш ніж за рік роботи Вінницького муніципального інклюзивно-ресурсного центру для особливих дітей, його спеціалісти надали 350 комплексних оцінок дитячих потреб у освіті, а їхні батьки та вчителі отримали рекомендації щодо їх навчання, виховання та розвитку.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Пустомитах відкрили інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами

15 квітня на базі Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відкрили інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ), де надаватимуть комплексну оцінку розвитку дітей з особливими освітніми потребами, а також проводитимуть з ними корекційні заняття.

Детальніше…Додати коментар (0)

Хмельничани просять створити центр реабілітації для людей з інвалідністю

На сайті місцевих петицій Хмельницького з’явилось прохання Савчука Анатолія Миколайовича про створення центру комплексної реабілітації для людей з інвалідністю.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Вінниччині відбувся ІІІ Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах»

13 квітня у залі Вінницького державного академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського відбувся гала-концерт ІІІ Міжнародного пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах», який стартував 11 квітня у місті Вінниці.

Детальніше…Додати коментар (0)