На Миколаївщині триває робота зі створення безперешкодних умов на соціально-важливих об’єктах для маломобільних груп населення

У Миколаївській ОДА відбулось засідання комітету із забезпечення доступності людей з інвалідністю та маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Під час наради заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи наголосив на важливості безперешкодного доступу людей з інвалідністю…

Детальніше…Додати коментар (0)

У вінницькому транспорті тестово встановили звукові “маячки” для незрячих

У Вінниці почали встановлювати системи зовнішньої озвучки міського транспорту для людей з інвалідністю зору Mobilis-УТОС. Перший транспортний маяк облаштували в трамваї з серійним номером 277. Поки що це тільки пробне встановлення, аби показати, як ця система працює.

Детальніше…Додати коментар (0)

Ужгородський фехтувальник Максим Магула: «Боротимуся в Токіо за медаль паралімпіади»

В нашому обласному центрі є чемпіони, які щоб добитися цього насамперед мали перебороти свій страх, зміцнити свій дух, і лише після цього тіло й фізичні кондиції. Саме так йшов до своєї вершини фехтувальник на візках багаторазовий переможець та призер чемпіонатів та кубків України, етапів кубка та чемпіонатів Європи та світу Максим Магула.

Детальніше…Додати коментар (0)

Зустріч в Козівському районному інклюзивно-ресурсному центрі

Фахівець з профорієнтації Козівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Ірина Слівінська спільно з начальником відділу «Козівське бюро правової допомоги» Оксаною Адамів зустрілися з педагогічним колективом, вихованцями та їх батьками, комунальної установи «Козівський районний інклюзивно-ресурсний центр» Козівської районної ради.

Детальніше…Додати коментар (0)

Как в Харькове работает социально ответственный бизнес: стать шеф-поваром? — Не вопрос!

В Харькове люди с инвалидностью готовят блюда высокой кухни, учатся самостоятельности и мечтают о карьере шеф-повара.

В выходные в одном из харьковских ресторанов состоялся необычный ужин. Гости с повязками на глазах пробовали изысканные угощения.

Детальніше…Додати коментар (0)