У ПНПУ імені В. Г. Короленка підписано меморандум про співробітництво у сфері інклюзивного навчання

У Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка підписано меморандум про співпрацю партнерів у створенні Всеукраїнського консорціуму з інклюзивної освіти, який надаватиме ресурси та забезпечуватиме керівництво для подальшого розвитку інклюзивного навчання в Україні.

Детальніше…Додати коментар (0)

Педагогів ЗДО вчать працювати з дітьми з особливими освітніми потребами

Лисичанськ. 7 травня на базі закладу дошкільної освіти № 14 «Теремок» відбулося засідання міського методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти (ЗДО).

Детальніше…Додати коментар (0)

У Чорнобаївці облаштують ресурсну кімнату для дітей

Ресурсна кімната – це місце, де діти з особливими освітніми потребами можуть безкоштовно проводити своє дозвілля й при цьому навчаючись разом зі звичайними дітьми. Зазвичай, у таких кімнатах облаштовують спеціальні кутки по інтересах: спортивні, розважальні, мистецькі та навчальні.

Детальніше…Додати коментар (0)

Дітки із особливими потребами поїдуть на відпочинок до оздоровчого табору на березі Чорного моря

Луцька міська рада значну увагу приділяє громадським організаціям та підтримці дітей з особливими потребами. Минулого року вперше вдалося організувати відпочинок 3 громадських організацій на морі.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Рівному особливу молодь навчали робити прикраси (ВІДЕО)

Не з коштовного каміння, проте щиро і з любов’ю. 8 травня у Рівненській обласній універсальній бібліотеці відбувся майстер-клас з виготовлення незвичних прикрас. Їх робили люди з обмеженими можливостями. У справу вони вкладали всю душу.

Детальніше…Додати коментар (0)