Водій закрив двері перед незрячим військовим, який став інвалідом на війні (ВІДЕО)

Повністю незрячий і без ноги. Чоловік підірвався на міні під Авдієвкою.

Тоді медики буквально дістали Олександра з того світу. Але Олександр тоді не знав, що він буде вимушений жити з болем не тільки фізичним, а й душевним.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020 роки»: як виконується обласна програма у Закарпатті?

У ході підготовки до пленарного засідання 15 сесії облради, профільна депутатська комісія розгляне проект рішення «Про хід виконання обласної Програми «Цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020 роки».

Детальніше…Додати коментар (0)

Діти з інвалідністю мають можливість безкоштовно відпочити у Тренінговому центрі, в цей час їхні батьки зможуть приділити собі час

Діти з інвалідністю, які проживають у Вінниці, можуть провести 15 днів у Тренінговому центрі, що знаходиться у с. Дорожне Вінницького району. Тут за ними доглядатимуть цілодобово, буде п’ятиразове харчування. Дітям надаватимуть необхідні індивідуальні послуги, організовуватимуть для них дозвілля. Хлопчики та дівчатка відпочиватимуть без батьків…

Детальніше…Додати коментар (0)

Професійне навчання: цьогоріч 40 громадян з інвалідністю здобули нову освіту

Цьогоріч понад 40 громадян з інвалідністю, за направленням центрів зайнятості Кіровоградської області, проходили професійне навчання з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Житомирі презентували VII аудіокнигу проекту «Слухай, читачу!» (ФОТО)

10 травня в прес-центрі міської ради відбулася презентація аудіокниги депутата міської ради, кандидата історичних наук Геннадія Махоріна «Історичні нариси про Житомир». У заході взяли участь: студенти ЖНАЕУ, науковці, громадські діячі, представники музеїв та бібліотек, журналісти місцевих ЗМІ.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Полтаві проведуть спортивно-масовий захід «Без бар’єрів»: флешмоб, танці та цікаві змагання

У місті вперше відбудеться масштабне дійство – спортивно-масове свято «Без бар’єрів», присвячене Міжнародному дню боротьби за права людей з інвалідністю.

Детальніше…Додати коментар (0)