В Одесі облаштовують 2 нових відділення реабілітаційного комплексу для дітей (ФОТО)

В Одесі завершується капремонт приміщень комунальної власності на вул. Космонавтів, 27/1 для розміщення двох нових відділень Центру реабілітації осіб з відхиленнями психофізичного розвитку.

Детальніше…Додати коментар (0)

Краматорск принял межрегиональный круглый стол “Инклюзия во всех сферах жизни” (ФОТО, ВИДЕО)

В Краматорске, в Авангард-Холле состоялся круглый стол «Инклюзия во всех сферах жизни. Инклюзивные инновационные технологии и их внедрение в современной жизни».

Детальніше…Додати коментар (0)

У Ковелі півстолітній ювілей відзначила організація, яка опікується людьми з вадами зору (ФОТО)

Свій півстолітній ювілей з часу заснування відзначила Ковельська міськрайонна організація Українського товариства сліпих (УТОС). Тут зуміли об’єднати людей, на долю яких випали непрості випробування.

Детальніше…Додати коментар (0)

Незрячая украинка в свои шесть лет катается на роликах, занимается борьбой и играет на фортепиано (ФОТО)

В среду, 15 мая, на одном из ролледромов Киева эксперты Национального реестра рекордов Украины зафиксировали достижение шестилетней Афины Остапенко — она в стране самая младшая незрячая девочка, занимающаяся катанием на роликовых коньках. Рекордсменом стал и ее тренер Сергей Бобров — как наставник, научивший малышку катанию на роликах.

Детальніше…Додати коментар (0)

Почесна професія: атовець з Кіровоградщини продовжив військову службу в ЗСУ

Адаптація демобілізованих військовослужбовців до мирного життя у кожному випадку проходить по-різному. Для когось цей процес минає швидко, завдяки підтримці з боку близьких та улюбленій роботі, а для когось – розтягується на довгі місяці.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Полтаві влаштували акцію «Без бар’єрів» (ВІДЕО)

Вона розпочалася о 13-й годині у Корпусному парку. Відкрили захід танцем, потім – заняття з каністерапії – це лікування за допомогою собак. Захід приурочили до Міжнародного дня боротьби за права людей з інвалідністю, каже співорганізаторка акції Ірина Твердохліб.

Детальніше…Додати коментар (0)