Французская компания создала экзоскелет, которым можно пользоваться без помощи костылей

Французская компания Wandercraft получила во Франции разрешение на продажу своей новейшей разработки – экзоскелета Atalante, снабженного системой стабилизации.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Україні вперше відбудеться масштабний інклюзивний захід “Звитяга Нескорених”

Вперше в Україні в День Конституції відбудеться масштабний інклюзивний захід для воїнів АТО/ООС, які отримали ушкодження внаслідок бойових дій – “Звитяга Нескорених”.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Харкові пройшли змагання “Ігри героїв” для поранених українських захисників (ВІДЕО)

У Харкові на площі Свободи відбулися вже треті “Ігри героїв”. Це національні змагання, участь в яких беруть бійці, поранені на війні з Росією. Сучасні герої демонстрували і собі, і одне-одному і простим українцям, що незламний дух здатен впорядкувати й скалічене тіло.

Детальніше…Додати коментар (0)

Безбар’єрний простір у Києві не надто зручний – представниця асоціації інвалідів-спинальників (ВІДЕО)

У Києві останнім часом будівлі (школи, садки, аптеки, магазини тощо) облаштовують під потреби людей з підвищеними потребами. Але враження таке, що займаються цим не зовсім обізнані люди, адже такий «безбар’єрний простір» не дуже зручний.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Вінниччині розпочинається соціальний проект щодо організації трудової зайнятості для людей з інвалідністю

17 травня у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася прес-конференція громадської організації «Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» щодо реалізації в області проекту «Розповсюдження досвіду створення інклюзивних умов трудової зайнятості…

Детальніше…Додати коментар (0)

«Лярш» у Львові: як люди з розумовою неповносправністю вчать інших жити серцем

Спільнота «L’Arche» («Ковчег») – це те місце, де ти можеш залишатися самим собою, де не потрібно зважити на умовності, де між людьми немає мурів, а все, що довкола, просто відчувати серцем. Не важливі твої слова, статус, досягнення, для друзів у спільноті, людей з розумовою неповносправністю, ти – це просто ти.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Северодонецке проведен финал фестиваля-конкурса семейных пар с инвалидностью «Мир без границ»

С 12 по 16 мая в Луганской и Донецкой областях проведен первый в Украине фестиваль-конкурс «Мир без границ» среди семейных пар из числа людей с инвалидностью.

Детальніше…Додати коментар (0)