У Миколаєві обговорили забезпечення прав людей з інвалідністю

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області Вадим Жепало взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Забезпечення прав людей з інвалідністю в суспільстві: міфи та реальність».

Детальніше…Додати коментар (0)

На Волині відкрили найкращий у західному регіоні реабілітаційний центр

На базі корпусу в Боголюбах Волинської обласної клінічної лікарні відкрили сучасне реабілітаційне відділення, яке зі слів в.о. головного лікаря закладу Івана Сидора не має аналогів в Західному регіоні держави і відповідає міжнародним стандартам медицини.

Детальніше…Додати коментар (0)

Поставить на ноги: где в Одессе производят протезы и сколько это стоит (ФОТО)

16 мая одесскому протезно-ортопедическому центру исполнилось 75 лет со дня основания. Из маленьких мастерских на Преображенской, предприятие разрослось до самостоятельного центра и в настоящее время располагается на улице Героев Крут.

Детальніше…Додати коментар (0)

Студенти вінницького ВУЗу показали інклюзію зблизька

У вінницькому інституті Університету “Україна” провели VI Міжнародно науково-практичну конференцію “Інклюзивна освіта: досвід і перспективи”. Традиційно усім охочим пропонували поглянути зблизька на проблеми навчання, виховання та соціальної адаптації осіб з інвалідністю.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Тетіївській тергромаді відкрили інклюзивно-ресурсний центр

У Тетіївській об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) відкрили інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ), фахівці якого надаватимуть допомогу понад 80 дітям з особливими освітніми потребами.

Детальніше…Додати коментар (0)

Школярка з Осокорівки вишиває… однією рукою

Швидко працюють тоненькі пальчики, підбираючи ниточки, вміло вплітають їх у красивий візерунок. 14-річна Аліна Ярмак з Осокорівки, що на Бобровиччині, вишиває рушник – символ нашої неньки-України. Ясні очі поглядають у бік захопливих поглядів. Захопливих не лише через те, що робота складна для підлітка, а насамперед через особливість дівчини, яка вправно…

Детальніше…Додати коментар (0)