Международный Конкурс «Инклюзивные практики будущего: идеи, исследования, инновации»

Инклюзия – это шанс для всех нас. Шанс на преодоление социального отчуждения и безразличия.

Каждый человек, вне зависимости от его особенностей, нуждается в понимании, поддержке, реализации.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Сумщині судитимуть голову міжрайонної МСЕК за отримання хабара від людини з інвалідністю

Прокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно голови однієї з міжрайонних Медико-соціальних експертних комісій області, який за 3 тис грн обіцяв людині з обмеженими фізичними можливостями сприяти у продовженні 3 групи інвалідності безстроково.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Київському університету імені Бориса Грінченка створено умови для студентів з інвалідністю

Працівник Департаменту моніторингу рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснив моніторинговий візит до Київського університету імені Бориса Грінченка, зокрема до навчального корпусу, що знаходиться на столичному бульварі Ігоря Шамо, 18/2.

Детальніше…Додати коментар (0)

Когда у сына-аутиста начинается приступ агрессии, он подходит к любимому псу и успокаивается

До двух лет Максимка не был особенным ребенком. Он реагировал на речь, лепетал, смотрел в глаза и показывал пальчиком на предметы, требуя «Дай!»… Вдруг в какой-то момент все резко изменилось: малыш стал капризным, ни с того ни с сего начал устраивать истерики, не реагировал на обращения и… перестал говорить. Детей в песочнице словно не видел.

Детальніше…Додати коментар (0)

Педагог в інклюзивному просторі: траєкторія фахової самоактуалізації

15 травня на базі Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар на тему «Педагог в інклюзивному просторі: траєкторія фахової самоактуалізації» для заступників директорів навчальних закладів, педагогів, у яких є чи можливе впровадження інклюзивного підходу до навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами.

Детальніше…Додати коментар (0)