Центру «Гармонія» присвоять ім’я Раїси Панасюк

“Міському центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Гармонія” присвоять ім’я Раїси Панасюк. Таке рішення затвердили на громадських слуханнях, які відбулися у приміщення Центру 15 травня. Загалом, на слуханнях зареєструвалися 18 осіб.

Детальніше…Додати коментар (0)

Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю – 7 років (ФОТО)

Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради відзначив 7-му річницю своєї діяльності. Справжнє свято підготували для дітей працівники Центру. Ігри, забави, конкурси, вітання, і, звичайно ж, – святковий торт.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Знам’янці обговорили питання зайнятості осіб з інвалідністю

На базі Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, днями відбулося засідання круглого столу з метою обговорення питання працевлаштування та соціального захисту осіб з інвалідністю, удосконалення плідної взаємодії з усіма сторонами соціального партнерства.

Детальніше…Додати коментар (0)

Інспектор праці Любов Пугач взяла участь у семінарі для осіб з інвалідністю

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області Любов Пугач взяла участь у семінарі для осіб з інвалідністю у Збаразькій районній філії ОЦЗ.

Детальніше…Додати коментар (0)

Понад пів сотні запоріжців прийшли на семінар з працевлаштування та професійної реабілітації людей з інвалідністю до міського центру зайнятості (ВІДЕО)

За нинішній рік до установи звернулися 169 таких осіб, 53 з яких працевлаштували, семеро пройшли профнавчання.

Нині на обліку у міському центрі зайнятості перебуває 614 осіб з інвалідністю. Для клієнтів державної установи профорієнтаційні семінари…

Детальніше…Додати коментар (0)

Inclusive dance (ВИДЕО)

Мариуполь. Балетные па в инвалидной коляске. Дети с инвалидностью участвуют в классической хореографии. Они танцуют душой и сердцем. В танце забывают о боли и трудностях. Уникальный мастер-класс для тех, кому в повседневной жизни непросто сделать даже шаг.

Детальніше…Додати коментар (0)