Нові і реконструйовані станції метро будуть повністю доступними для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп, — Парцхаладзе

Опубліковані нові державні будівельні норми щодо проектування метрополітенів. Вони вводять обов’язкове влаштування необхідних засобів доступності на станціях метро та в суміщених підземних переходах для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення: людей похилого віку, батьків з дітьми на візках, вагітних жінок, тимчасово маломобільних людей тощо.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Кропивницькому колишній безробітний з інвалідністю відкрив власну юридичну практику

Обласна служба зайнятості сприяє підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці безробітних громадян з числа осіб з інвалідністю, адже забезпечення трудової діяльності цієї категорії людей є важливою соціальною функцією держави.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Рівненщині відкрили 20-й інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)

У Корці відбулося урочисте відкриття комунальної установи «Корецький інклюзивно-ресурсний центр», який покликаний забезпечити реалізацію права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття освіти.

Детальніше…Додати коментар (0)

Особливий спортсмен – особливі успіхи. Каратист, який не чує, звернувся до однолітків (ВІДЕО)

Герої духу. У чернівецькому клубі карате займаються з особливими дітьми, які успішно долають перешкоди, та досягають успіхів.

В клубі Тай-Сен вже 7 років займаються з дітьми, які мають різні діагнози. Діти-аутисти чи діти із ДЦП роблять успіхи, в них…

Детальніше…Додати коментар (0)

Готувати можуть усі: Як Харків запроваджує інклюзію в кулінарії

За останні роки в Україні та в Харкові говорять про впровадження інклюзії в різних сферах життя. Частіше за все йдеться про освіту та облаштування громадського простору, яке б повністю відповідало потребам людей з різними видами інвалідності. Та з часом простір для цього поняття розширюється. Зокрема в Харкові заплановано створити перший інклюзивний хаб для…

Детальніше…Додати коментар (0)

У Тернополі за допомогою фотопроекту показали, що усі обмеження лише в нашій уяві (ФОТО)

1 червня на Театральному майдані міста у Міжнародний день захисту дітей тернополянам показали фотовиставку під назвою «Дитинство одне для всіх». За допомогою проекту організатори привернули увагу мешканців до інклюзивної освіти та єднання дітей в соціумі незалежно від стану їх здоров’я.

Детальніше…Додати коментар (0)