Активісти #ДоступноЄвротур подолали автостопом більше 7 тисяч кілометрів (ВІДЕО)

Активісти #ДоступноЄвротур Дмитро Щебетюк і Костянтин Ічко повернулися зі своєї подорожі автостопом країнами Європи. У мандрівку вони вирушали з наміром продемонструвати, що подорожувати автостопом на візку і з невеликим бюджетом – можливо. Протягом 30 днів, з 15 квітня до 15 травня, хлопці побували у 10 країнах – Польщі, Чехії, Німеччині, Люксембурзі…

Детальніше…Додати коментар (0)

Чи можна створити світ без обмежень у країні з обмеженнями

У суспільстві існують стереотипи щодо неповноцінного життя людей з інвалідністю. Донесення оточуючим, що людина з інвалідністю може бути щасливою, не дивлячись ні на що – одна з багатьох задач, яка стояла перед організаторами фестивалю «Світ без обмежень».

Детальніше…Додати коментар (0)

У Кам’янському з’явилась нова транспортна послуга – «Соціальне таксі» (ФОТО)

31 травня в Кам’янському стартувала програма «Соціальне таксі», яка значно полегшить життя маломобільних груп населення. Спеціалізований транспорт перевозитиме дорослих і дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату, які пересуваються на візках.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Харькове пройдет благотворительный инклюзивный показ спектакля “За пандусом”

10 июня 2019 г., в 18.30 в ОЕКЦ “Бейт Дан” состоится благотворительный инклюзивный показ спектакля “За пандусом”, поставленный ПТІцентр Платформа Театральних Ініціатив.

Детальніше…Додати коментар (0)

Конкурс для дітей з інвалідністю Казкові мрії: 10 номінацій та зіркове журі (ВІДЕО)

У Києві відбувся конкурс-фестиваль таланту та краси Казкові мрії. Участь у ньому беруть особливі діти. На фестиваль малеча з’їхалася з усієї України. Конкурс проводять вп’яте.

Детальніше…Додати коментар (0)

Константин Павлов: Вместе мы можем изменить жизнь особенных криворожских ребят – искренним участием и любовью!

3-й городской фестиваль «Країна дитинства» – творческий фестиваль для детей с особенными потребностями уже становится доброй городской традицией. С нее уже третий год подряд криворожская особенная детвора начинает свое лето. А еще отмечает вместе с фестивалем День защиты детей. 1-го июня в парке «Саксаганский» «Країна дитинства» приняла в свои…

Детальніше…Додати коментар (0)