У Софіївській виправній колонії на Дніпропетровщині порушуються права засуджених з інвалідністю

Під час моніторингового візиту до Державної установи «Софіївська виправна колонія (№45)» працівників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та громадського монітора встановлено факти порушення прав людей з інвалідністю.

Детальніше…Додати коментар (0)

Українське товариство сліпих відзначає 86-річчя

6 червня голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин відвідав урочистості з нагоди святкування 86-ї річниці від дня створення Українського товариства сліпих та привітав із цією датою членів ГО «Львівська територіальна первинна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих».

Детальніше…Додати коментар (0)

Абетка порозуміння

Традиційний конкурс «Вчитель року», що проводиться серед освітян усієї країни, 2019-го поповнився новою номінацією — «Вчитель інклюзивного класу». Перемогу в ній здобула вчителька початкових класів Білоцерківської загальноосвітньої школи №15 Людмила Бараненко. За збігом обставин, цього року також виповнюється 20 років, як пані Людмила вперше…

Детальніше…Додати коментар (0)

Створення інклюзивного середовища – один з пріоритетних напрямків розвитку Вінниччини

У пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації 6 червня відбулася пресконференція Вінницької міської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» щодо реалізації в області двох соціальний проєктів: «Агенти соціальних змін», що став одним…

Детальніше…Додати коментар (0)

«У меня особый ребенок и все отлично». Как развивается инклюзивное образование в Мариуполе (ФОТО, ВИДЕО)

Два года назад в Украине законодательно закрепили наличие инклюзивных классов и групп в школах и детсадах. «Новости Донбасса» выясняли, как сейчас выглядит и работает инклюзивное образование в Мариуполе.

Детальніше…Додати коментар (0)

Веселка професійних мрій: у Кропивницькому діти з вадами слуху узяли участь у профорієнтаційній грі (ФОТО)

Фахівці Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, у рамках Дня захисту дітей та акції «Профорієнтаційне літо» відвідали «Навчально виховне об’єднання №3 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» та провели для дітей з вадами слуху інтерактивний захід.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Долинській безробітним з інвалідністю пропонували вакансії у територіальному центрі соціального обслуговування

Нещодавно Долинською районною філією проведено День відкритих дверей для осіб з інвалідністю. До проведення заходу запрошені начальник Долинського бюро правової допомоги Сергій Кравчина та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району Олена Кушніренко.

Детальніше…Додати коментар (0)

Хто більше наловить риби: поблизу села Дніпровське Чернігівського району змагалися рибалки з інвалідністю (ВІДЕО)

6-ро чоловіків з інвалідністю 6 червня змагалися у риболовлі. Кидали вудочки на затоці Дніпра поблизу села Дніпровське Чернігівського району. З’їхалися рибалки з Трисвятської Слободи, Гончарівського і Малійок.

Детальніше…Додати коментар (0)