На Черемушках открыли новое отделение детского реабилитационного центра (ФОТО)

Одесса. В учреждении на Космонавтов будут принимать 18-летних пациентов с тяжелыми формами инвалидности.

11 июня на базе КУ «Центр реабилитации лиц с недостатками психофизического развития» открыли отделение для взрослых пациентов.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Україні почнуть працювати 500 інклюзивних центрів. Що це таке? Навіщо вони потрібні?

У серпні 2018 року Кабінет Міністрів прийняв постанову про підтримку інклюзивної освіти. За останні кілька місяців в Україні відкрилися десятки інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ), де діти з інвалідністю та особливими освітніми потребами отримують підтримку фахівців, адаптуються до навчання і побутових реалій. Один з таких центрів відкрився 30 травня 2019 року в Одесі.

Детальніше…Додати коментар (0)

Без барьеров: как особенных детей в Одессе адаптируют к обучению и жизни в обществе (ФОТО)

В Украине детей с особенностями развития привыкли прятать от общества, опасаясь косых взглядов или жалости, которая только усиливает чувство непохожести. Но в 2017 году, с легкой руки Марины Порошенко, ситуация сдвинулась с мертвой точки – бывшая первая леди инициировала внедрение инклюзивного образования и создание инклюзивно-ресурсных…

Детальніше…Додати коментар (0)

Танцівниця із слуховими апаратами та «сонячна модель». Історія тандему вінничанок, які підкорили півсвіту (ФОТО, ВІДЕО)

Зламати стереотипи та перемагати. Таку життєву місію виконують13-річна Марійка Гнатик та її тренер з танців Діана Подолянчук. Маючи фізичні вади, ці дівчата доводять мільйонам – немає нічого нездійсненного.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Світловодську людям з інвалідністю допомагає знайти роботу служба зайнятості

Особливе ставлення до людей з інвалідністю це один з основних критеріїв оцінки розвитку держави і самого суспільства в цілому. В сучасних країнах особи з інвалідністю вже давно сприймаються повноцінними громадянами, що мають право на працевлаштування. В Україні також приділяється особлива увага громадянам з інвалідністю, які шукають роботу…

Детальніше…Додати коментар (0)