Світ без обмежень: в Умані реалізують проект для комфортизації життя людей з інвалідністю

Світ без обмежень: в Умані реалізують проект для комфортизації життя людей з інвалідністю. умань, зустріч, перевезення, проект, інвалідність, person, table, indoor, clothing, floor, sitting, classroom, woman, human face, people. A group of people sitting at a table

Світ без обмежень: в Умані реалізують проект для комфортизації життя людей з інвалідністю. умань, зустріч, перевезення, проект, інвалідність

Якщо зробити українські міста комфортними для проживання, збільшити кількість пандусів, спеціального транспорту, у людей з інвалідністю не буде особливих потреб. Потреби не змінюються, змінюються умови.

Не відчувати дискомфорту, вільно пересуватись на далекі відстані і навіть подорожувати: саме таких умов прагнуть забезпечити організатори унікального проекту «Соціальні перевезення Черкащини» для людей з інвалідністю.

В Умані відбулась чергова зустріч міського голови Олександра Цебрія та представників БО «Фонд родини Нечитайло» та Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації з метою продовження співпраці в спільному проекті «Соціальні перевезення Черкащини».

Вже завдяки проекту для Умані був придбаний автомобіль з підйомною платформою, вартістю 1,2 млн.грн. для перевезень осіб з інвалідністю.

-Як учасники цього важливого для уманської громади соціального проекту, ми виконали свої партнерські зобов’язання. Було виділено кошти з міського бюджету за які виготовлено реєстраційні документи на автомобіль, а також сплачено податки. Додатково ввели в штат диспетчера, водія та соціального робітника для якнайшвидшого реагування. – зазначив мер Умані Олександр Цебрій.

Присутній на зустрічі керівник Благодійній організації «Фонд Родини Нечитайло» Вікторія Миколаюк зазначила, що Умань була одним із перших міст, яке рекомендував Департамент соціального захисту населення Черкаської області для співпраці.

–На сьогодні держава не може забезпечити доступ до соціальних транспортних послуг усіх людей з інвалідністю, тому в цьому напрямку ще залишається дуже багато роботи. Зокрема, важливо надавати такі послуги для осіб, які проживають в сільській місцевості і не мають можливості самостійно дістатись до певної лікувальної установи. А Умань має дуже багато реабілітаційних закладів, наприклад для дітей та людей дорослого віку, тому реалізувати такий проект саме в Умані є надзвичайно важливо. – підкреслила Вікторія Миколаюк.

Світ без обмежень: в Умані реалізують проект для комфортизації життя людей з інвалідністю. умань, зустріч, перевезення, проект, інвалідність

Як зазначила Начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер в Умані спецавтотранспорт використовується виключно за призначенням та у разі необхідності соціальний робітник супроводжує особу до пункту призначення.

Даною послугою вже скористалось майже 2 тисячі осіб, серед яких є люди, які мають вади опорно-рухового апарату, поранені учасники АТО та діти віком до 2-х років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності.

На завершення робочого візиту, представники «Фонду родини Нечитайло» анонсували закупівлю ще одного спецавтомобіля для міста Умань.

ВЕЧІРНЯ УМАНЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*