У міській владі повідомили, скільки закладів в Черкасах справді доступні для маломобільних осіб

У міській владі повідомили, скільки закладів в Черкасах справді доступні для маломобільних осіб. черкаси, доступність, обмеженими можливостями, пандус, інвалід, design, cartoon, graphic, drawing, sketch, vector graphics. A close up of a logo

У міській владі повідомили, скільки закладів в Черкасах справді доступні для маломобільних осіб. черкаси, доступність, обмеженими можливостями, пандус, інвалідПрактично усі заклади державної та комунальної форми власності в місті Черкаси облаштовані належним чином та є доступними для людей з обмеженими можливостями. Про це «Прочерку» повідомили в департаменті архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міськради.

Так, стовідсотково доступні та обладнані пандусами всі органи місцевого самоврядування (5), заклади охорони здоров’я (15), заклади соціального захисту населення (4), органи пенсійного фонду (2), проте не повністю доступні заклади освіти (з 90 одиниць установ повністю доступні лише 15, що складає 17%), заклади культури (з 24 одиниць установ повністю доступні лише 5, що складає 21%), заклади фізкультури та спорту (з 10 одиниць установ повністю доступні лише 3, що складає 30%).

При цьому у владі запевнили, що на входах до адмінбудівель також наносять маркування першої і останньої сходинок жовтою фарбою, наноситься та відновлюється розмітка місць стоянки для інвалідів, на входах встановлюються звукові маячки для орієнтації руху інвалідів по зору, розміщуються таблички зі шрифтом Брайля щодо номеру поверху в ліфтах тощо.

Але за інформацією представників комітету доступності, який створений і діє в Черкасах, багато пандусів, кнопок виклику тощо облаштовані неналежним чином.

Нагадаємо, що тема доступності споруд для маломобільних груп населення вкотре була піднята в Черкасах після того, як черкащанку мало не вбив мобільний пандус.

Приклад з черкащанкою вкотре вихлюпнув на поверхню і загострив задавнену проблему міста, яке не зовсім пристосоване для маломобільних груп населення, до яких зараховують не лише інвалідів, а й людей, які тимчасово позбавлені можливості повноцінно пересуватися, наприклад, вагітні жінки, мами з колясками, люди, що тимчасово втратили працездатність через травми різного роду.

ПРОЧЕРК.інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*