Виставка «Душі людської глибина» 2013 (ФОТО)

Виставка «Душі людської глибина» 2013 (ФОТО) ВИСТАВЦІ

«Творчість – засіб, за допомогою якого людина розмовляє з навколишнім середовищем. Каже те, що неможливо сказати словами або показати рухами».

Свій внутрішній світ, бачення навколишнього середовища та емоції, передавали талановиті люди з обмеженими можливостями на виставці «Душі людської глибина», яка проходила з 7 по 16 листопада 2013 року, в столичному Центрі української культури та мистецтва. Організатори: Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів, Центр Української Культури та Мистецтва.

У виставці були представлені такі напрямки мистецтва:

– живопис;

– картини зі штучних квітів;

– петриківський розпис;

– декоративно-прикладне мистецтво;

– авторська лялька.

Місце для проведення виставки було обрано не випадково. Поділ, це історична частина Києва, яка відображає культурний дух і старовинну архітектуру. Експозиція зайняла перший і третій поверхи. Поруч з творами висіли коротенькі відомості про автора роботи. У виставці переважала тематика пейзажів і квіткових мотивів. Особливо вражає, наскільки яскраво і барвисто можуть передати красу природи люди з проблемами зору. Одна з майстринь, Бородюк Ірина, робить свої картини на дотик! Радує, що художники в своїх роботах зображують українську природу, історичні місця і культурні традиції.

Майстри, які взяли участь у виставці, були різного віку та нозологій. Це ще раз доводить: у творчості обмежень – немає.

Антонович Вікторія

INVAK.INFO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*