«Відкриємо дар один одного!» (ФОТО)

«Відкриємо дар один одного!» (ФОТО) ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

17 листопада 2013 в Патріаршому соборі, у Києві, відбулася соціальна акція «Відкриємо дар один одного». Головна мета заходу – відкрити здібності людей з обмеженими можливостями.

Захід відвідали люди з обмеженнями, їх родичі, організації, які займаються людьми з інвалідністю. В акції взяли участь: Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міста Києва; Центр духовної підтримки осіб з особливими потребами «Емаус»; Благодійна організація «Даун Синдром»; Товариство сімей, які виховують дітей з функціональними обмеженнями «Родина»; Комунальна соціальна установа «Київський міський комплекс соціальної адаптації інвалідів з розумовою відсталістю»; Київський Фестиваль-лабораторія альтернативного мистецтва та арт-терапії «Павлов-Фест» та інші. Всього у святі взяло участь близько 12 організацій.

Програма була насиченою та цікавою. Зранку пройшла літургія для відвідувачів. Архиєрейську літургію, присвячену людям з особливими потребами, очолив єпископ Йосиф (Мілян). Після священнодійства можна було ознайомитися з творчістю вихованців центрів і придбати щось на згадку. Далі йшла виставка фотографій, виступи творчих колективів, перегляд кіно та святковий концерт.

Недільний день вийшов радісним і світлим. Для людей з особливими потребами це була ще одна маленька можливість заявити про себе. Про те, що вони бачать цей світ, можливо, не так, як ми з Вами, але від цього не менш яскраво. Давайте не забувати про тих, хто знаходиться поруч з нами, адже саме так будується цивілізоване суспільство.

Антонович Вікторія

INVAK.INFO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*