Олег Сиротюк: «У Тернополі вдалося освоїти європейські технології у сфері виготовлення протезів, яких немає в Україні»

Олег Сиротюк: «У Тернополі вдалося освоїти європейські технології у сфері виготовлення протезів, яких немає в Україні» ПРОТЕЗІВ

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк 22 липня ознайомився з роботою Тернопільського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства. Заклад виконує важливу соціальну місію – обслуговує понад 20 тисяч людей не лише з Тернопільської, а й з інших областей України. Торік за протезними виробами звернулося понад 500 дітей-інвалідів, цьогоріч – майже 400.

1 24 3 s3 1

Керівник краю зазначив, уряд нашої держави вивчає питання та реалізовує політику по реорганізації казенних підприємств, що діють у сфері виготовлення протезів, ортезів. Таких в Україні – 11.

«У Тернополі, завдяки об’єднанню зусиль фахівців, вдалося освоїти європейські технології у сфері виготовлення протезів, яких немає в Україні. До нас за продукцією приїжджають громадяни з різних куточків нашої держави. Ми бачимо тут ефективну роботу, правильне планування діяльності, підприємство у належному стані», – зауважив Олег Сиротюк.

1 24 3 s4 2

Очільник краю додав, що підприємство сплачує понад мільйон гривень податків до державного та місцевих бюджетів, а також забезпечує роботою понад 80 чоловік.

В. о. директора Тернопільського КЕПОП Богдан Паласюк зазначив, що заклад – одне із провідних в області, і в п’ятірці кращих по всій Україні.

1 24 3 unnamed 3

«Ми співпрацюємо з ідентичними підприємствами по всій Україні, спільно з ними розробляємо нові протезно-ортопедичні вироби, нові комплектуючі, є позитивні результати. За статистичними даними лише за І півріччя 2014 року Тернопільське КЕПОП забезпечило технічними та іншими засобами реабілітації 1893 особи, з яких 302 – дітей-інвалідів. А в 2013 – 3798 осіб, у тому числі 519 дітей-інвалідів», – зазначив Богдан Паласюк.

Тернопільська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*